Jak skloubit práci, rodičovství a ještě nalézt životní spokojenost. Utopie? Nikoli!

Martin Petráš

Máte malé děti a chystáte se zpět do práce? Nechcete nebo nemůžete se vrátit do své původní práce? Práci už máte, ale nejste v ní úplně spokojení? Máte velké sny a plány a ráda byste si je splnili? Pak jste na správném místě.

 

V říjnu otvíráme jedinečný rozvojový kurz, který je určen mimo jiné také rodičům, kteří chtějí dělat v životě to, co je opravdu naplňuje, posílit své sebevědomí a realizovat své sny. Kromě jasné profesní vize si odnesete i komplexní seznam vašich kvalit, včetně konkrétních tipů, jak je prokázat nejen na pracovním pohovoru. Všichni máme potenciál, pojďte jej s námi rozvíjet!

Proč se přihlásit? Kurz vám pomůže:

  • objevit a uvědomit si všechny své silné stránky
  • naučit se je vědomě a efektivně využívat
  • posílit sebevědomí a umět se prosadit
  • srovnat si své osobní a pracovní priority
  • najít si práci, která vás skutečně naplňuje!

Kurz vychází ze švýcarské metody pro uznávání neformálních kompetencí CH-Q. Tato metoda je unikátní právě pro své zaměření na kvality a dovednosti získané v průběhu celého života. Učíme se totiž i mimo školní lavice či v zaměstnání a řadu zkušeností jsme nabrali mimochodem například při péči o děti či volnočasových aktivitách. Na kurzu se společně podíváme na to, jak veškeré naše kvality najít, pojmenovat a využít jak při hledání práce, tak i pro náš další rozvoj.

 

 

 

 

 

 

 

 

Školení je intenzivní a obnáší sebezkušenostní metody a práci v rozsahu 50 hodin a také kus domácí práce na osobním portfoliu. Je to náročné, ale určitě se to vyplatí!

Co díky kurz získáte

  • seznam svých silných stránek a situací, ve kterých je vědomě využíváte
  • portfolio s přehledem všech vašich kompetencí, včetně konkrétních důkazů
  • zpětnou vazbu na to, jak vaše dovednosti působí na druhé
  • akční plán, jak krok po kroku dosáhnout toho, co si v životě opravdu přejete
  • a především posílené sebevědomí a chuť měnit věci ve vašem životě!

Zajímá vás, jak bude kurz probíhat? Přehledný program naleznete zde.
Chcete vědět, kdo vás bude školit, jakou zkušenost mají naše lektorky a na čem staví své metody? Více informací se dozvíte zde: http://www.ekscr.cz/cs/profily-lektorek

 

 

 

 

 

 

 

 

Kdy a kde se kurz koná?
Kurz se koná v těchto termínech: 17. - 19.10. , 24. - 26.10. a 31.10. - 2.11.2016 vždy od 10:00 do 16:00, a to na adrese Máchova 571/7, 120 00 Praha 2-Vinohrady. Po domluvě rovněž proplácíme hlídání dětí a jízdné na kurz.

Jak se můžete do kurzu přihlásit?
Pokud chcete využít této jedinečné nabídky a kurzu se zúčastnit, vyplňte jednoduchý formulář zde, případně kontaktujte Martina Petráše, tel.: 774 454 902, e-email: martin.petras@ekscr.cz a to nejpozději do 10.10. Kurz je určen osobám s bydlištěm na území Středočeského kraje.

Přijďte, těšíme se na vás!

Kurz je součástí projektu "Hledejme po-volání" (číslo projektu CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_022/0001157), který je podpořen z prostředků EU za pomocí Operačního programu Zaměstnanost.

Související témata: Fotogalerie: