Otevíráme jarní kurzy pro ženy

EKS

V dnešní nepřeberné nabídce kurzů pro dospělé je těžké určit, který doopravdy stojí za to. Zajímavé téma, kvalifikovaná lektorka či lektor a individuální přístup jsou samozřejmostí. Ale co další faktory, které jsou pro vás neméně důležité? Bude na kurzu příjemná atmosféra? Bude řeč jen o teorii, nebo i o reálných situacích? Jinými slovy, bude mi na kurzu dobře? S vědomím těchto a mnoha dalších otázek v hlavách žen, které k nám na kurzy chodí, jsme připravily na jaro sérii aktualizovaných kurzů určených speciálně pro ně. A z čeho tedy můžete vybírat?

  • Kurz Chci vědět, v čem jsem silná je určen pro ženy, které uvažují o změně kariéry, chtějí zlepšit svou sebeprezentaci a chtějí se naučit lépe využívat své silné stránky.
  • Kurz Klíč k sebevědomé komunikaci vám pomůže zlepšit svoje komunikační schopnosti a natrénovat sebejistotu při interakci s ostatními.
  • Kurz Jak sladit práci, rodinu a mít čas na sebe pomáhá identifikovat klíčové role, které ve svém životě hrajeme, a nabízí praktické tipy, jak vše efektivně zvládnout – bez stresu a s dostatkem prostoru pro sebe.
  • Kurz Do práce po mateřské je vhodný pro ženy, které přemýšlejí o návratu do zaměstnání po rodičovské dovolené nebo chtějí mateřství skloubit s prací.

Každý z těchto kurzů je jiný, ale přesto se skvěle doplňují. Našim klientkám pomáháme růst, dozvědět se o sobě něco nového nebo třeba načerpat praktické tipy pro zvládání každodenních výzev. Kurzy mají zároveň společného jmenovatele: odchází z nich spokojené ženy.

Kurzy osobního rozvoje a slaďování práce a rodiny začínají v únoru, ale registrovat se můžete již nyní! 

Fotogalerie: