Online webináře

Datum
N/A
Čas
kdykoliv
Cena
ZDARMA
Počet volných míst
10
Lektor/ka
-
Místo konání
u Vás doma
Pro koho je kurz určen:
  • Migranty/ky ze zemí mimo EU, kteří dlouhodobě a legálně pobývají v České republice a mají bydliště nebo práci v Praze

 

  • Na výběr máte z 11 webinářů. Pustit si je můžete všechny (i opakovaně), nebo jen některé.
Co se na kurzu naučíte:

Naše webináře jsou Vám kdykoliv k dispozici - pokud se Vám nějaké téma líbí, stačí kliknout na název kurzu, odkaz se otevře v aplikaci Google Classroom (je nutné mít účet u google). Tam se stačí zapsat do kurzu (návod, jak s google Classroom pracovat, najdete zde), pustit si video a následně vyplnit kratičký pracovní list.

 

Akční plán
Co je akční plán, jak ho vytvořit a jak může vypadat? Lektor Martin Petráš Vám vše vysvětlí ve videu a v přiložených materiálch si to můžete vyzkoušet samy!

 

Jak správně zvolit kariérní cíl
Každý nám říká, že si musíme zvolit v práci/ životě cíl, ale nikdo nám k tomu již naukáže cestu. Jak si nestanovit cíl příliš (nebo naopak příliš málo) ambiciózní a dalšími jak náš vlastní cíl objevit, to Vás naučí naše laktorka Martina Švarcová.

 

Jak se rozhodnout
Stojíte před rozhodnutím, jakým směrem se vydat ve své kariéře? Nejste si jistí, zda jste pracovně na tom správném místě? Nebo máte vše racionálně vyhodnocené, ale přesto váháte? Helena Košťálová pro Vás připravila jednoduchou aktivitu s názvem Volné psaní, která Vám s tím pomůže.

 

Jak rozvíjet odolnost kreativně
Odolnost představuje naši míru zvládat a řešit nepříznivé situace. Ve videu se od našich lektorů dozvíte spoustu tipů, jak vlastní odolnost rozvíjet.

 

Jak vytrvat a ustát změnu
Zlepšete si vaši dovednost zvládání změn. K videu Vám lektor Dominik Fojtík vytvořil pracovní list, který si vyplňte během sledování videa - cvičení v pracovním listu přímo odkazují na cvičení ve videu.

 

Wellbeing - jak rozvíjet svůj potenciál a žít plnohodnotný život
Na workshopu vyjdeme z modelu osobní pohody Carol Ryff a podíváme se na praktické metody pro posilování vlastního sebepřijetí.

 

Myslete jako vizonář(ka)
Také si myslíte, že vizionářem se prostě člověk rodí? Každý z nás dostal do vínku nějaké talenty. K podcastu jsme vytvořili jednoduchý pracovní list, který si vyplňte během poslechu - otázky v pracovním listu přímo odkazují na video.

 

Aktivní naslouchání
Aktivní naslouchání není zdvořile předstíraná pozornost, ale citlivé vnímání partnera a opravdový zájem. Naučte se s námi lépe aktivně naslouchat.

 

Jak vyjadřovat a přijímat ocenění a komplimenty
Vyjadřovat a přijímat slova ocenění a komplimenty může být pro někoho náročné. Podívejte se, jak na to!

 

Základy nenásilné komunikace
Seznamte se s konceptem nenásilné komunikace a vneste do vaší komunikace větší lehkost.

 

Asertivita a asertivní práva
Asertivita je způsob komunikace, kdy vyjádříte své potřeby s ohledem na ostatní. Naučte se, jak být více asertivní.

Kontakt:
Lucie Tvrdíková, lucie.tvrdikova@ekskurzy.cz, tel: 774 454 970