Zveme vás na mezinárodní seminář: „Kariérové poradenství – nástroj do školy, do práce i do života“

EKS

Jak efektivně zavádět a rozvíjet kariérové poradenství na školách a při práci s mladými lidmi? Přijďte načerpat inspiraci na mezinárodní seminář, kde se s vámi o své zkušenosti podělí odborníci z univerzit i poradci z praxe ze tří různých zemí. Seminář je koncipován zážitkově a nabídne čtyři workshopy, na kterých získáte konkrétní nástroje i tipy do poradenské praxe.

Jak poskytovat poradenství na školách a při práci s mladými lidmi tak, aby bylo v souladu s vývojem na trhu práce? Jaký přístup zvolit, aby bylo opravdu podpůrné? A jak jej upravit na míru ohrožené mládeži? To jsou jen příklady otázek, kterým se budeme na semináři věnovat. Témata jsou velmi různorodá a těšit se můžete na představení konkrétních nástrojů, které se při práci s mládeží nejen na školách osvědčují v  Dánsku, Velké Británii i ČR.

Na závěr proběhne slavnostní křest nové publikace EKS „Rozmanitý svět kariérového poradenství – inspirace do praxe“, kterou si zdarma odnesete.

Seminář  „Kariérové poradenství – nástroj do školy, do práce i do života“ proběhne 07. 06. 2017 v Praze a je určen všem, kteří se věnují poradenství na školách a práci s mladými lidmi jako takové. Tlumočení do češtiny je zajištěno.

Máte-li zájem semináře se zúčastnit, registrujte se co nejdříve zde, nejpozději však do 28.5.! Účast je zdarma, počet míst omezen, o výběru účastníků rozhoduje EKS.

Více informací najdete v programu a pozvánce na akci.

Těšíme se na vás!

Tým EKS

 

Seminář je součástí projektu „Diversity in Career Counselling“, podpořeného z prostředků Evropské unie.