Vyhrajte kurz dle vlastního výběru!

Sandra Najmanová

Už nějakou dobu si říkáte, že uděláte něco pro sebe? Uvažujete o změně kariéry? Chystáte se po rodičovské do práce a nevíte, jak to všechno zvládat? Není nic jednoduššího. Přihlaste se do naší soutěže a získejte poukázku na kurz, ve kterém vám pomůžeme najít to správné povolání nebo odhalit váš skrytý potenciál!

Od pondělí probíhá čtenářská soutěž, kterou jsme uspořádali ve spolupráci s on-line časopisem pro ženy Marianne. Na webových stránkách www.marianne.cz naleznete jednoduchou otázku, na kterou můžete odpovědět až do 3.11.2013. Jaká to je otázka a kam správnou odpověď posílat se dozvíte zde. Vyhrává každá 100., 200. a 300. správná odpověď.

Všichni máme skrytý potenciál a také se říká, že každý je alespoň v jedné věci lepší než ostatní. Pojďte s námi své silné stránky objevit a naplánovat si, jak dosáhnout toho, co si přejete.

Z jakých kurzů můžete vybírat? Máme pro vás další termíny osvědčených kurzů z oblasti osobního rozvoje nebo slaďování práce a rodiny, které najdete v horní nabídce této webové stránky.

Těšíme se rovnou na tři výherce, které brzy potkáme na našich kurzech.