Sladit – kávu, život nebo oboje?

Ivana Šindlerová

Zatímco sladit kávu cukrem nemusí být považováno za zdravé, sladit sebe, práci a rodinu lze jenom doporučit! S tímto tématem máme v EKS, coby organizaci, kde převažují mezi zaměstnanci ženy, bohaté zkušenosti.  Na přelomu října a listopadu se o ně s Vámi podělíme. Otevíráme večerní kurz na téma: „Jak sladit práci, rodinu a mít čas na sebe“.

Kurz bude probíhat dva čtvrteční večery za sebou, v termínech 31. října a 7. listopadu. Je otevřený všem ženám, kterým jde o to, aby se i v dnešní uspěchané době nemusely cítit uštvané. Nezáleží na tom, zda máte či nemáte děti, partnery, partnerky, koníčky, psa, kočku… Postačí zájem o téma a o chuť prakticky se inspirovat.

Při přípravě jsme mysleli na to, aby byl kurz časově dostupný pro zaměstnané ženy, které stihnou doběhnout z kanceláře stejně jako pro ženy zaměstnané dětmi, které mohou nechat ratolesti třeba partnerovi.  
Budeme pracovat společně, podíváme se na základní pravidla inspirovaná time managementem IV. generace. Dostaneme se ke klíčovému bodu, a to jsou životní cíle a jejich naplňování. Toto horké téma podpoříme praktickými tipy, kde šetřit čas, jak být také trochu „sobecká“ a uhájit si čas pro sebe a jak být spokojená v každodenní rutině. Určitě si v mezidobí dáme nějaký domácí úkol, třeba napsat si co jsem dnes celý den dělala a kde mám nějaké rezervy.

Těším se na Vás na  kurzu v EKS.

Lektorka Ivana Šindlerová (dvě děti, manžel, práce, zájmy, přátelé, studium… a to celé pod kontrolou)!