Rozvíjejte se s námi - nabídka nových kurzů pro ženy je tady!

Sandra Najmanová

Uvažujete o změně kariéry? Chystáte se do práce po rodičovské dovolené? Rády byste v zaměstnání využily svůj potenciál? Chcete znát své silné stránky? Právě vám jsou určeny naše kurzy z oblasti slaďování práce a rodiny a osobního růstu, které začínají již tento podzim.

 

Podívejte se na leták s nabídkou všech kurzů pohromadě ZDE.

 

Kurzy slaďování práce a rodiny jsou určeny ženám, které se chystají na návrat do práce po rodičovské dovolené a hledají způsob, jak se na tuto změnu dobře připravit. Hledání rovnováhy mezi pracovním a osobním životem je v dnešní době klíčovým tématem. Kurzy ukazují cestu, jak skloubit práci, rodinu a vlastní zájmy a přinášejí nový pohled na efektivní práci s časem. Pomáhají obnovit profesní sebevědomí a nabízí návod, jak v zaměstnání využít dovednosti získané na rodičovské dovolené.

Kurzy osobního rozvoje jsou určené ženám, které plánují změnu v kariéře nebo chtějí lépe poznat a posílit své silné stránky. Vycházíme z dlouholeté praxe EKS v práci s lidmi, kteří se potřebují naučit reagovat na změnu své životní situace. Tato změna může mít různou podobu – ztráta zaměstnání, rodičovská dovolená nebo i život v nové zemi. Kurzy osobního rozvoje nabízejí nový pohled na životní situace, a příležitost ujasnit si, kterou cestou dále směřovat. Vycházíme ze zahraničních metod kariérového poradenství „Career Management Skills“ a metody pro mapování kompetencí CHQ. Tyto techniky rozvíjejí schopnost účastníků naplno využít svůj potenciál v profesním i osobním životě. Naše kurzy jsou vedeny zkušenými lektorkami, které aplikují zkušenostní formu učení a přátelský otevřený přístup.


 

Přihlásit na kurzy se můžete již nyní. Těším se na Vás!