Pozvánka na zážitkový seminář ke kariérovému poradenství

Martin Petráš

Vše, co jste chtěli vědět o kariérovém poradenství, ale báli jste se zeptat

Která práce je pro mě ta pravá? Jaké jsou mé silné stránky? A jak získat zaměstnání mých snů? Na tyto a mnohé další otázky může dát kariérové poradenství odpověď. EKS ve spolupráci s Centrem Euroguidance Vás zve zážitkový seminář, který proběhne dne 16. 6. 2014 od 9:00 v konferenčním centru GreenPoint v Praze a představí různorodé přístupy ke kariérovému poradenství. Přijďte načerpat inspiraci pro vaši poradenskou praxi!

Na co se můžete těšit

Seminář bude nabitý ukázkami našich poradenských metod a vše si tak budete moci vyzkoušet na vlastní kůži. Během 6 praktických workshopů se například dozvíte, jak klientům pomoci získat vytouženou práci nebo jak motivovat ty, kteří si nevěří. Budete mít také možnost zúčastnit se ochutnávkové konzultace s naší poradkyní, výherkyní Národní ceny kariérového poradenství za rok 2013.
Těšit se můžete také na zahraničního hosta z Holandska - Yvora A.B.R. Broera, odborníka na narativní přístup v poradenství, který je založen na práci s příběhy klienta. A aby toho nebylo málo, na závěr jsme pro vás přichystali diskusi se zajímavými hosty, která nabídne netradiční úhel pohledu na kariéru a na to, jak využít neformálně nabytých kompetencí.

Pozvánka a detailní program semináře. Seminář má omezenou kapacitu, registrovat se můžete do 09.06.2014. Účast na semináři je zdarma.

Seminář je symbolickým zakončením projektu „Změňte to", financovaného z Operačního programu Praha – Adaptabilita.

Evropský sociální fond
Praha & EU: investujeme do Vaší budoucnosti