Poslední místa v kurzu „Práce s prioritami“

EKS

Podobnou situaci zažil asi každý z nás. Chceme se věnovat důležitému úkolu. Už řadu týdnu ho suneme před sebou, a teď jsme konečně na něj našli časovou skulinu. S elánem se vrháme do práce, a do toho nám přijde během chvíle minimálně deset emailů. A jak si tedy uspořádat práci tak, abychom si v každodenním shonu opravdu vyšetřili čas na nenápadné, avšak o to důležitější úkoly? Přijďte 29. 9. 2015 na kurz „Práce s prioritami-jak poznat co je důležité“ a načerpejte inspiraci (nejen) pro svůj profesní život!

Důležité versus naléhavé

Nezřídka se stává, že pod náporem drobných úkolů ty skutečně důležité odsouváme. Věnujeme se pak tomu, co sice ve výsledku nenese takové ovoce (podle známého Paretova pravidla pouze 20% naší činnosti produkuje 80% výsledků), ale na rozdíl od našeho důležitého úkolu to dokáže vehementně křičet a upozorňovat na sebe.

A jak si tedy vytvořit pozitivní sebedisciplínu a efektivně plánovat své úkoly? Nastavit spolupráci tak, aby i ostatní respektovali tento náš prostor nebo skloubit pracovní úkoly s nároky rodiny a našimi koníčky? Nový kurz „Práce s prioritami-jak poznat co je důležité“ je určen všem, kteří se chtějí naučit efektivně využívat svůj čas jak v zaměstnání, tak i v osobním životě.