Otevíráme kurzy pro cizince a cizinky

EKS

Hledáte práci? Chcete se dozvědět, jak se co nejlépe prezentovat v českém jazyce? Zaujala vás naše letní nabídka kurzů pro migranty, ale nestihli jste se přihlásit? Od září opět otevíráme kurzy pro cizince a cizinky, na kterých můžete zlepšit svou komunikaci v českém jazyce nebo zjistit, jak a kde hledat práci. A to vše zdarma!

 

Kurz komunikace a osobního rozvoje

Chcete se dozvědět jak lépe komunikovat v týmu, efektivně dosáhnout svých cílů nebo zlepšit vaši sebeprezentaci? Poradíme vám jak na to! V kurzu se zaměříme na odhalení vašich silných stránek a jak je při komunikaci využívat. „Kurz byl pro mě překrásný zážitek! Po absolvování mi přibylo hodně sil a sebedůvěry. Byla to naprosto skvělá příležitost, jak zjistit, v čem jsem dobrá!“ uvedla absolventka kurzu Olga K.

Přihlásit do kurzu se můžete do 14. 9. 2015. Praktické informace ke kurzu a termíny jednotlivých lekcí najdete zde.

Kurz hledání kvalifikovaného zaměstnání

Hledáte práci nebo jste ve svém současném zaměstnání nespokojení? Chcete se dobře připravit na přijímací pohovor? Na kurzu se naučíte napsat životopis a motivační dopis, který zaměstnavatele zaujme, vyzkoušíte si pracovní pohovor a získáte mnoho dalších praktických dovedností. „Už vím, jak se mám chovat u pohovoru, už pro mě není takový problém popsat svoje silné stránky a uvést k nim nějaký příklad. Také jsem přesvědčena, že jakmile se dostanu do situace, kdy budu třeba podepisovat dodatek k pracovní smlouvě, budu přesně vědět, jaká mám práva“ zhodnotila kurz absolventka Irina P.

Přihlásit do kurzu se můžete do 28. 9. 2015. Praktické informace ke kurzu a termíny jednotlivých lekcí najdete zde.

Oba kurzy jsou realizovány v českém jazyce a zdarma. V obou případech vám také můžeme proplatit hlídání dítěte po dobu trvání lekce, případně proplatit jízdné. Účastnit se můžete jednoho, ale také obou dvou kurzů zároveň.

Těšíme se na Vás!

Kurz komunikace a sebeprezentace je součástí projektu „Lidská práva se nediskriminují“ ( číslo projektu 3710071  ) financovaného z prostředků FNNO.

Kurz hledání kvalifikovaného zaměstnání je součástí projektu "Práce jako cesta k integraci", který je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Praha - Adaptabilita.