Otevíráme další bezplatné kurzy pro migranty v Praze a v Plzni. Registrovat se můžete již nyní!

Sandra Najmanová

Chcete si najít dobrou práci? Chcete se naučit komunikovat v týmu nebo prezentovat na veřejnosti? Otevíráme nové kurzy zdarma pro migranty ze Středočeského kraje i Plzně. Seznamte se s naší nabídkou!

Chcete se naučit úspěšně komunikovat na veřejnosti a prezentovat se ve společnosti? Zaregistrujte se již nyní do kurzu Naučte se dosahovat svých cílů, který začíná 7. 2. 2014 v Plzni.

Máte zájem zahájit nové podnikání a potřebujete poradit, jak na to? Nevíte, jak v pořádku odevzdat daňové přiznání? Zajímá vás, jaké jsou aktuální podmínky pro získání státního občanství v ČR? Chcete poradit tipy a triky, jak efektivně zacházet se svým časem? Cyklus praktických seminářů na tyto témata bude probíhat od února v Plzni, přihlášky přijímáme již nyní.

Seminář „Jak vyplnit daňové přiznání“, který nabídne praktické rady pro podnikatele se uskuteční 12. 2. 2014 v Plzni a 14. 2. 2014 v Praze.

Hledáte zaměstnání, které odpovídá Vaší kvalifikaci? Kurz přípravy na hledání zaměstnání, který začíná již na konci března v Praze, vás kompletně připraví na výběrové řízení, ujasníte si, co umíte, v čem jste dobří, a co můžete zaměstnavateli nabídnout.

Stejně jako v předchozím období je účast na kurzech v Plzeňském a Středočeském kraji zdarma, navíc s možností hlídání dětí či proplacení jízdenky na lekci.
Pozor! Jedná se o poslední kurzy pro migranty zdarma konané v tomto školním roce!

Máte nějaké otázky? Chcete se na některý z kurzů přihlásit?

Kontaktujte koordinátorky kurzů

Pro Prahu: Sandra Najmanová, tel.: 774 454 528, e-mail: sandra.najmanova@ekscr.cz
Pro Plzeň: Elena Zotová, tel.: 774 454 561, e-mail: elena.zotova@ekscr.cz

Fotogalerie: