Mimořádná nabídka nových kurzů EKS

Veronika Zemanová

Ochutnávky interaktivních vzdělávacích metod, které EKS představila na nedávné mezinárodní konferenci „Integrace 6x jinak“ vzbudily u účastníků a účastnic značný ohlas. Proto nyní nabízíme dva otevřené kurzy, o které byl na konferenci největší zájem – a to v mimořádné nabídce za sníženou cenu ještě do konce roku.
Další kurzy a workshopy chystáme již od ledna příštího roku – spolu s novým webem EKS, který přinese vyšší uživatelskou interaktivitu, snazší orientaci a navíc mnoho zajímavých soutěží a akcí. Sledujte proto pečlivě naše stránky!


1. Lektorské dovednosti dne 11. 12. 2012

Workshop je určen všem, kteří chtějí rozvinout své lektorské dovednosti. Začneme u scénáře a tipů, jak oživit výuku. Podíváme se také na postupy, které pomohou zapojit účastníky/ce do výuky. Pomocí metody empatické mapy se podíváme na potřeby naší cílové skupiny a na to, jak je při přípravě lekce zohlednit. Vyzkoušíme si také několik technik vhodných pro kreativní workshopy a podíváme se, jak zvládat obtížné situace ve výuce a naučíme se jim předcházet. Každý účastník kurzu si na závěr odnese zpracované vlastí učební plány, které mu usnadní a zjednoduší přípravu lekcí.

Lektorka: Ing. Helena Košťálová
Termín: 11. 12. 2012, 9:00 – 15:30
Detaily kurzu: maximální počet 10 osob
Cena: 1 800 Kč

2. Kariérové poradenství v praxi dne 29. 1. 2013

Na kurzu se naučíte praktické techniky zaměřené na rozvoj dovedností při hledání vhodného profesního uplatnění. Vyzkoušíme si, které z nich lze uplatnit při skupinovém poradenství (například v job clubech) a ukážeme si, jak je lze dále upravovat pro různé cílové skupiny. Zaměříme se především na nástroje, které nám pomohou identifikovat kvality a silné stránky. Také se seznámíme s konceptem kompetenčního portfolia a postupy, jak s ním pracovat s klienty při volbě povolání nebo přípravě na pracovní pohovor.
Tento kurz je akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Lektorka: Ing. Helena Košťálová
Termín: 29. 1. 2013, 9:00 – 18:00
Detaily kurzu: maximální počet 12 osob
Cena: 2 500 Kč

Oba kurzy nabízíme také „na míru“ pro celou organizaci, cena a další podrobnosti dohodou.

Místo konání kurzů:

EKS, Dejvická 28, Praha 6 (metro/tram Hradčanská, Dejvická)

Přihlášení:

Pokud máte zájem o naše kurzy, pošlete e-mail na adresu veronika.zemanova@ekscr.cz
a uveďte název kurzu, na který se hlásíte a rovněž tyto kontaktní údaje: jméno a příjmení, název organizace, e-mail a telefon.

Těšíme se na shledanou na kurzu!