Knížka, která zvedá sebevědomí

EKS

Čtyřicáté narozeniny jsou pro nejednu ženu symbolem osobní křižovatky. Děti už jsou o něco samostatnější, práce běží v zaběhnutých kolejích – a co dál? Přišel čas rozvíjet vlastní plány a koníčky, nebo je už na nový kurz, nové přátele či nové výzvy pozdě? Tyto a mnohé další otázky si klade hlavní hrdinka naší nové knihy Průvodce světem (ne)praktické ženy, která vyjde již v listopadu! A na co se v publikaci můžete těšit?

Monika je obyčejná žena s poklidným životem. Bydlí na malém městě, pracuje jako účetní, má dvě děti a psa Sparkyho. Miluje těstoviny a ráda by se podívala na Kanáry. Je spokojená, a přesto jí něco chybí. Je schopná, ale nevěří si tolik, kolik by mohla. Na svoje kulatiny se proto rozhoduje do roka přijít na to, čím ještě v životě chce a může být. Na její cestě jí doprovází dlouholeté přítelkyně Beáta, svérázná máma dvou puberťáků, a Zdeňka, která provozuje vlastní cukrárnu. Každá jsou jiná, a i proto jsou pro Moniku cenným zdrojem nápadů a inspirace. A jak to všechno dopadne? To se dozvíte v nové netradiční publikaci EKS určené všem, kdo se chtějí zasmát, zamyslet, a třeba taky proměnit váhání v odhodlání!

Průvodce světem (ne)praktické ženy vyjde v listopadu 2015! V případě zájmu o výtisk zdarma pište na info@ekscr.cz!

 

Vydání Průvodce světem (ne)praktické ženy podpořila Nadace Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů.