Kniha, která vás vtáhne do děje

Lenka Němcová

Většina lidí touží po práci, která je bude bavit. Někdo má už od dětství úplně jasnou představu, jak přesně by „ta pravá“ práce měla vypadat. A někdo si naopak ani v dospělosti nedokáže vybrat jedno konkrétní povolání. Pro všechny, kteří své místo stále hledají, připravujeme novou knihu „Navigace světem práce aneb jak najít tu pravou“. I zde pokračujeme v tradici našich interaktivních učebnic, které jsme vydali v předchozích letech. A co to vlastně znamená? Cvičení, která jsme pro vás nachystali, vás vtáhnou do děje!

Kniha jako poradenský kurz

Čerpali jsme z naší bohaté lektorské zkušenosti a zasadili děj knihy na kurz kariérového poradenství. Hrdinové knihy (frekventanti kurzu) spolu s lektorkami čtenáře postupně provázejí pracovním světem – pomáhají mu ve fázi rozhodování o budoucí profesi, poradí, jak se připravit na pohovor, ale nabídnou třeba i užitečné tipy, jak skloubit pracovní a osobní život. Navíc je kniha doplněna o hravé ilustrace.Ilustrace: Eva Roverová

Pro koho je kniha určena

Knihu mohou využívat všichni, kdo hledají práci, uvažují o změně zaměstnání či hledají rovnováhu mezi pracovním a osobním životem. Stejně tak ji lze ale využít při práci s klienty přímo v poradenské praxi. V sedmi tematických lekcích na vás čekají zajímavé příběhy účastníků kurzu, praktická cvičení i užitečné informace. Věříme, že každý si v knize najde své téma!

Kniha vyjde koncem dubna a slavnostní křest proběhne v rámci kulatého stolu v Plzni dne 28. 04. 2014, kde se s účastníky podělíme o naše zkušenosti se vzděláváním a poradenstvím. Sledujte naše webové stránky, budeme zde průběžně uveřejňovat aktuální informace.

Kniha „Navigace světem práce“ je součástí projektu „Máte šanci zapojit se“, který je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.