Jak a zlepšit své komunikační schopnosti? Nový seminář pro migranty a migrantky v Plzni

Lenka Němcová

Zveme vás k nám do Tylovy ulice na nový seminář! Přijďte získat nové zkušenosti, které vám pomohou v každodenním životě. Díky praktickým cvičením si vyzkoušíte, jak předejít nedorozumění v mezilidské komunikaci. Navíc se naučíte techniky pro zlepšení sebeprezentace. To vše v příjemné a přátelské atmosféře.

Na seminář vás zve naše lektorka Lenka Němcová, která Vám pomůže zorientovat se v pravidlech efektivní komunikace. Dozvíte se od ní, co v komunikaci s druhými lidmi funguje a čemu je naopak dobré se vyhnout. Lenka s vámi bude mluvit česky a všechny aktivity si vyzkoušíte taktéž v českém jazyce. Ideální příležitost pro všechny, kteří si chtějí procvičit konverzaci v češtině!

EKS podporuje migranty a migrantky v Plzeňském kraji již pátým rokem. Za celou dobu prošly našimi vzdělávacími kurzy stovky lidí z různých koutů světa, kteří chtěli získat informace o životě v České republice, hledali práci nebo jim chyběly společenské kontakty.

Jak jim vzdělávání pomohlo? Anna si přála získat nové zkušenosti, poznat nové lidi a zlepšit se v češtině. Celkem navštívila 6 našich seminářů. A co na nich získala? „Semináře naprosto splnily moje očekávání. Navíc to bylo ještě zajímavější, než jsem čekala. Mám víc sebejistoty, znám svoje silné stránky a vím, jak je můžu využívat ve svém životě i v práci. Kurzy EKS jsem už doporučila svým známým, protože mi pomohly, tak ať pomohou i dalším!“

Více informací o našich kurzech najdete na našich webových stránkách:
www.ekscr.cz a také na www.vk.com/ekscrplzen
Seminář je určen pro všechny migranty a migrantky, kteří chtějí získat (nejen) praktické informace o životě v české společnosti a zlepšit své komunikační schopnosti.
Účast na semináři je ZDARMA.
Těšíme se na viděnou!

Termín: 27. 6. 2013 od 18:00 do 20:00
Místo konaní: EKS, Tylova 1, Plzeň
Pro přihlášení kontaktujte Elenu Zotovou na tel. 774 454 561 nebo na e-mail: elena.zotova@ekscr.cz

Kurz je součástí projektu „Na cestě do práce“, který je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.