Akademie, která nastartuje váš profesní růst - Příležitost pro ženy 50+

Lucie Tvrdíková

Ženy po padesátce mají rozhodně co nabídnout. Kromě bohatých zkušeností z jednoho či více oborů, je to jistý nadhled a léty posbíraná životní moudrost. Pokud vychovaly děti, tak i neocenitelné manažerské dovednosti, bez kterých by péči o domácnost a rodinu jen těžko zvládly. Zaměstnavatelé to ovšem často nevidí a ženy, které po padesátce kromě práce musí mnohdy řešit i péči o stárnoucí rodiče a v některých případech i své vlastní zdraví, se mohou cítit znevýhodněné nebo unavené až vyčerpané z nároků, které jsou na ně kladené.

Od komunikace až po finanční gramotnost

Abychom ženy 50+ podpořili nejen na jejich kariérní cestě, ale i v osobním životě, sestavili jsme program devítiměsíční akademie, která jim poskytne informace, praxi i podporu v oblastech, které je takzvaně nejvíc pálí. Můžete si vybrat, zda se chcete zlepšit v komunikaci, zvládat neférové útoky, bránit se manipulaci, autenticky komunikovat, aniž byste vyvolaly konflikt, hlídat si své hranice a říkat ne bez výčitek svědomí. Anebo zda se potřebujete posunout v oblasti zvládání stresu, plánování pracovních a volnočasových aktivit či se chcete zlepšit v péči o své psychické a fyzické zdraví.

A vybrat si můžete i z takzvaných tvrdých dovedností, ke kterým patří práce s digitálními aplikacemi, využívání sociálních sítí pro svůj profesní rozvoj, znalost pracovního práva a schopnost argumentovat o výši platu, znalost antidiskriminačního zákona i umění chránit svá práva zaměstnance. Dozvíte se, jak vám může pomoci stát a na koho se obrátit v případě potřeby a celou řadu dalších důležitých informací. A v neposlední řadě zde najdete i kurzy zaměřené na finanční gramotnost.

Program poskládaný na míru každé z vás

V průběhu devíti měsíců budete mít možnost individuálních konzultací a individuálního kariérového poradenství. Nemusíte absolvovat kurzy ze všech oblastí, ale jen ty, ve kterých se chcete posunout. Minimálně byste však měly obsáhnout tři z pěti nabízených okruhů. Zároveň si vybíráte úroveň na základě svých dosavadních zkušeností. Můžete tedy přeskočit základy a rovnou se účastnit pokročilejších kurzů. Úspěšné absolventky od nás obdrží certifikát.

Nechte svůj hlas plně rozeznít

Kurzy jsme poskládali tak, aby pokryly všechna důležitá témata z oblasti profesního růstu, ale jsme přesvědčení, že se pozitivně projeví i v soukromém životě, protože se obě oblasti vzájemně ovlivňují a úzce spolu souvisí. Věříme, že díky skladbě kurzů i devítiměsíční podpoře posílíte nejen své znalosti, ale poznáte do větší hloubky i samy sebe. Objevíte své kvality, které budete schopné se zdravým sebevědomím prezentovat a přesvědčit své okolí, že rozhodně nepatříte do starého železa, ale máte stále co nabídnout.

Další dobré důvody proč se přihlásit a jak na to!

V akademii poznáte celou řadu inspirativních žen, se kterými můžete sdílet své zkušenosti i svůj životní příběh. Získáte vzájemnou podporu a nová přátelství. Některé účastnice už známe, a tak můžeme prozradit, že například paní Eva intenzivně trénuje na maraton, takže začne až v druhém běhu, ale vy se můžete přihlásit už teď :) Stačí, když je vám 50 a více let a jste zaměstnané nebo pracujete na DPP či DPČ. První běh začíná v březnu, druhý v září a třetí v lednu, hlásit se můžete na všechny termíny už nyní. Máte-li chuť věnovat čas samy sobě, načerpat novou inspiraci a posílit svou pozici na pracovním trhu, kontaktujte prosím koordinátorku projektu Lucii Tvrdíkovou, která vám předá veškeré důležité informace.

Krásné dny a těšíme se na vás!

 

Kontaktní osoba: Lucie Tvrdíková
Telefon: +420 774 454 970