Jak zaujmout posluchače - prezentační dovednosti v kostce

Datum
19. 06. 2018
Čas
9:00 - 15:00
Cena
2.400,-
Kapacita kurzu
6-8 osob
Lektorka
Mgr. Eva Kavková
Místo konání
EKS, Polská 40, Praha 2
Pro koho je kurz určen: 

Workshop je určen všem, kteří chtějí rozvinout své prezentační dovednosti, poutavě prezentovat jako řečníci na TED talks a zaujmout své posluchače.

Zaujal vás tento kurz? Prohlédněte si ho na našem novém webu.

Kurz je určen právě Vám, pokud:

  • chcete zlepšit své prezentační dovednosti
  • chcete vědět, jak zvládnout i náročné publikum
  • chcete získat praktické tipy, jak oživit svou prezentaci, aby spolehlivě zaujala

Obsah kurzu: 

Umíte zaujmout své publikum tak, že vám doslova visí na rtech? Nebo působíte spíše jako zaklínač hadů a do dvou minut už vás nikdo neposlouchá? Pomocí šesti jednoduchých kroků, které se skrývají pod anglickým akronymem success, tedy úspěch, se každý může stát druhým Cicerem!

A jak na to prakticky? Na technikách poutavé prezentace „made to stick“ si ukážeme si, jak oživit váš projev či prezentaci. Jaké vybrat pomůcky, či jak obsah a formu přizpůsobit potřebám specifického publika. Na kurzu si také vyzkoušíme prezentaci před skupinou a získáme zpětnou vazbu.

Co se na kurzu naučíte: 
  • připravit poutavou prezentaci
  • prezentovat způsobem, který posluchače zaujme  
  • praktické techniky pro práci s náročným publikem
Kdo vás bude školit: 

 

Eva Kavková je zakladatelkou EKS. Vzdělávání dospělých se věnuje 12 let, a to především v mezinárodním kontextu. Spoluzakládala evropskou síť „Women and Work Net“, která se zaměřuje na podporu lektorek pracujících se znevýhodněnými ženami. Lektorování je pro ni prací i koníčkem zároveň. Propaguje principy inkluzivního vzdělávání, a ve svých lekcích sází především na interaktivitu a aktivní spoluúčast všech účastníků a účastnic vzdělávání.

 
Kontakt: 
Lucie Bezděková, tel: +420 774 454 903 nebo e-mail: lucie.bezdekova@ekskurzy.cz
Účastník
Účastník 1
Účastník 2
Účastník 3
Účastník 4
Účastník 5
Účastník 6
Účastník 7
Účastník 8
Účastník 9
Účastník 10

Fakturační údaje

* V případě, že se na kurz hlásíte jako fyzická osoba, prosím, vyplňte své jméno a datum narození.

Přihlášení na kurz:

§  Vaše místo je rezervováno až po obdržení potvrzovacího e-mailu ze strany EKS na adresu uvedenou v přihlášce. Na každou doručenou „přihlášku“ vždy zareagujeme e-mailem buď zasláním potvrzení o registraci účastníka na kurz spolu se zálohovou fakturou, nebo zasláním instrukcí jak postupovat v případě plné kapacity kurzu.

Platební podmínky:

§  Účastnický poplatek uhraďte bankovním převodem na náš účet 86-8971530297/0100 (KB) na základě zálohové faktury, kterou obdržíte (v případě zájmu vám ji zašleme také v tištěné formě na fakturační adresu uvedenou v „přihlášce“).

Obchodní a storno podmínky:

§  Vaše přihlášení na kurz se v momentě odeslání „přihlášky“ stává závazným.

§  Z kurzů se můžete odhlásit zasláním e-mailu. Potvrzení o přijetí e-mailu vám bude zasláno bez zbytečného odkladu.

§  Odhlášení z kurzu bez storno poplatku lze provést nejpozději do deseti kalendářních dnů před konáním objednaného kurzu. V tom případě vám bude poplatek vrácen v plné výši.

§  Zrušíte-li svou účast na kurzu později než deset kalendářních dnů před jeho konáním, popřípadě se kurzu vůbec nezúčastníte, bude vám účtován storno poplatek ve výši 100 % ceny kurzu.

§  Pokud se z jakýchkoliv důvodů náhle nemůžete kurzu zúčastnit, máte možnost poslat za sebe náhradníka/náhradnici.

§  Součástí poplatku za kurz jsou studijní materiály a malé občerstvení. Případné ubytování a stravování si účastníci zabezpečují i hradí sami.

§  EKS si vyhrazuje právo na změnu lektora, data a místa konání nebo úplné zrušení kurzu z organizačních důvodů.

§  EKS se zavazuje, že veškeré změny budou dány přihlášeným zájemcům včas na vědomí. V případě změny termínu konání kurzu účastník dostane možnost zúčastnit se kurzu v náhradním termínu, nebo mu bude vrácena platba za kurz v plné výši.

Odesláním „přihlášky“ souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých vašich osobních údajů, které poskytujete společnosti EKS. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.