Zahajujeme nové bezplatné kurzy pro cizince!

Martin Petráš

Hledáte práci nebo jste ve svém současném zaměstnání nespokojení? Chcete se dozvědět, jak se co nejlépe prezentovat v českém jazyce? Od září otevíráme nové kurzy pro cizince a cizinky, na kterých můžete zlepšit svou komunikaci v českém jazyce nebo se naučit, jak a kde hledat práci. A to vše pod vedením zkušených lektorek a zdarma.

 

Kurz komunikace a osobního rozvoje

Chcete se dozvědět jak lépe komunikovat v týmu, efektivně dosáhnout svých cílů nebo zlepšit vaši sebeprezentaci? Poradíme vám jak na to! V kurzu se zaměříme na odhalení vašich silných stránek a jak je při komunikaci využívat. Přihlásit do kurzu se můžete do 22.9.

Kurz hledání kvalifikovaného zaměstnání

Hledáte práci nebo jste ve svém současném zaměstnání nespokojení? Chcete se dobře připravit na přijímací pohovor? Pomůžeme vám! Na kurzu se naučíte napsat životopis a motivační dopis, který zaměstnavatele zaujme, vyzkoušíte si pracovní pohovor a získáte mnoho dalších praktických dovedností. Přihlásit do kurzu se můžete do 24. 10.

 

 

Oba kurzy jsou realizovány v českém jazyce a zdarma. V obou případech vám také můžeme proplatit hlídání dítěte po dobu trvání lekce, případně proplatit jízdné. Účastnit se můžete jednoho, ale také obou dvou kurzů zároveň!

Pokud máte o jeden nebo druhý kurz zájem, kontaktujte co nejdříve projektového manažera Martina Petráše na tel. 774 454 902 nebo e-mail martin.petras@ekscr.cz. Počet míst v obou kurzech je omezen!

Praktické informace ke kurzu a termíny jednotlivých lekcí zde.

Těšíme se na Vás!

Kurzy jsou součástí projektu „Na cestě do práce“, který je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.