Vyzkoušejte konzultaci k vašemu CV

EKS

Uvažujete o změně zaměstnání? Chcete mít životopis, který zaměstnavatele opravdu zaujme? Poradíme vám, jak na to! Přijďte v září do EKS a získejte třicetiminutovou konzultaci k vašemu CV zdarma! A jak poradenství u nás probíhá?

Obsah a průběh konzultací

Individuální konzultace jsou vhodné pro všechny, kteří uvažují o změně zaměstnání nebo stojí na životní křižovatce a potřebují se rozhodnout, kam směřovat.  Konzultace se svým charakterem blíží koučingu. Délka je velmi individuální, zpravidla doporučujeme cca 2-3 dvouhodinová setkání, abychom společně s klientem dosáhli výsledku.

Před zahájením konzultací vždy zjišťujeme konkrétní potřeby klienta, podle kterých konzultantka navrhne varianty možného postupu. Konzultace jsou vedeny zkušenými lektorkami EKS, které mají praxi i vzdělání v oblasti skupinového a individuálního kariérového poradenství. 

Více informací o průběhu konzultací najdete v tematickém článku Teď už vím, jak se prodat nebo v rozhovoru s absolventkou našich konzultací.

Zaujalo vás poradenství v EKS? Vyzkoušejte v průběhu září třicetiminutovou konzultaci k vašemu CV zdarma. V případě zájmu o konzultaci napište email na: marketa.cudlinova@ekscr.cz, do předmětu uveďte „KONZULTACE“. Počet míst je omezen.

Těšíme se na shledanou.

Tým EKS