Poradenské služby

Individuální kariérové konzultace

Individuální konzultace jsou vhodné pro všechny, kteří uvažují o změně zaměstnání nebo stojí na životní křižovatce a potřebují se rozhodnout, kam směřovat. Rolí poradce je pomoci klientům v procesu sebepoznání a společně s nimi najít tu pravou cestu v další kariéře či vzdělávání. Konzultace jsou vedeny zkušenými lektorkami EKS, které mají praxi i vzdělání v oblasti skupinového a individuálního kariérového poradenství. Konzultace probíhají buď osobně, nebo distančně za využití moderních komunikačních technologií. Více informací se dozvíte v sekci Poradenské služby.

Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců

Tyto služby jsou zaměřené na firmy či organizace, které připravují či již realizují programy na rozvoj svých zaměstnanců. EKS používá model development centra, a to jak pro rozvoj vlastních zaměstnanců a zaměstnankyň, tak pro své klienty a klientky. Tyto techniky umožňují mapovat kompetence klíčové pro úspěšné profesní uplatnění a prostor pro další rozvoj. Za náš komplexní poradenský přístup jsme získali v roce 2012 Národní cenu kariérového poradenství, kterou každoročně uděluje centrum Euroguidance při MŠMT. Více informací se dozvíte v sekci Poradenské služby.

Školení na míru

Řešíte ve své firmě či organizaci poptávku po specifickém školení? Potřebujete proškolit své zaměstnance? EKS vám nabízí školení „na klíč“ v oblastech profesního rozvoje, kariérového poradenství, výběru a řízení zaměstnanců nebo lektorských a komunikačních dovedností. Obsah i metody přizpůsobujeme potřebám a zájmu klientů a klientek. Více informací se dozvíte v sekci Poradenské služby.

 

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte kancelář EKS, dojednáme s vámi přesné tematické zaměření, časovou dotaci i metody výuky. Cena vzdělávacích programů budou stanoveny v závislosti na počtu účastníků a předpokládané délce vzdělávání.