Umění změny: po malých krocích k velkým změnám - OBSAZENO

Datum
07. 10. 2022
Čas
16:00 - 19:00
Cena
kurz + ubytování zdarma
Počet volných míst
0
Lektor/ka
Dominik Fojtík
Místo konání
Ústí nad Orlicí
Pro koho je kurz určen:
 • pro ženy, které na sobě chtějí pracovat a být spokojenější.
  • pomůžeme vám, ať už potřebujete pomoci ujasnit si své silné a slabé stránky, zlepšit se v komunikaci, najít novou práci, naučit se pracovat se stresem či se změnou atp.
Co se na kurzu naučíte:

Lidé, kteří se obávají změny, to mají v životě těžké. Dnešní dobu charakterizuje všudypřítomná nejistota, životní okolnosti se čas od času mění a spolu s nimi jde ruku v ruce nutnost naší vlastní změny. Na kurzu podpoříme rozvoj našich dovedností, které nám pomáhají tyto často nepříjemné situace lépe zvládat.

Těšit se můžete na interaktivní aktivity, praktické tipy i dávku inspirace, jak změny vnímat v pozitivnějším světle. Zmapujete si vlastní postoje ke změně, rozvinete si vaše kreativní myšlení a dozvíte se, co dělat, abyste se dokázali nečekaným situací lépe přizpůsobit. Kurz je založen na principech sebekoučinku, práci s emocemi, mapování zdrojů pro zvládání změn a jejich posilování. Těšit se můžete i na aktivní relaxaci. Lektor je frekventant psychoterapeutického výcviku a spoluautor publikace „Životem s lehkostí“.

Kurz není vhodný pro účastnice online kurzu Jak lépe zvládat osobní i pracovní změny – jde o jeho prezenční obdobu.

 

Důležité informace:

 • kurz je hrazen z fondů EU, proto je pro Vás ZDARMA, stejně tak i ubytování. Na Vás zbyde jen dopravit se na místo a zaplatit si stravu.

 • podmínkou účasti na kurzu je mít trvalé bydliště ve Středočeském, Pardubickém, Královehradeckém kraji nebo v kraji Vysočina

 • Kurz proběhne o víkendu 7. - 9. 10, v pátek bude začínat v cca 16:00. Místo konání kurzu je mateřské centrum Medvídek v Ústí nad Orlicí

 • Chtěla byste se přihlásit na více kurzů? Není problém! Každá žena má nárok minimálně na 40 hodin podpory, a to jak kurzů, tak i konzultací mimo kurzy :)  Není na co čekat.

 • Našeho projektu se můžou zúčastnit ženy, které se najdou v jedné z těchto kategorií:
  • studují a přemýšlí o budoucím zaměstnání, nebo o svých dovednostech a jak je uplatnit
  • pracují (= jsou v zaměstnaneckém poměru) a chtěly by se rozvíjet, nebo třeba lépe sladit pracovní a osobní život
  • jsou nezaměstnané a potřebují poradit, kde a jak hledat práci, pomoci s úpravou životopisu a připravit na pohovor
  • jsou na mateřské či rodičovské a chtějí rozvíjet své schopnosti nebo se připravit na vstup na trh práce
  • mají dítě do 15 let a rády by věnovaly nějaký čas samy sobě a svému rozvoji
Kombinace výše zmíněných kategorií a důvodů je samozřejmě možná :-) Přesné kategorie cílových skupin spadajícíchdo našeho projektu najdete na stránkách projektu
 
Kdo vás bude školit:

Dominik Fojtík se v praxi zaměřuje především na vzdělávání a rozvoj zaměstnanců. Inspiraci nachází v pozitivní psychologií a její intervence aplikuje i do poradenství a kurzů. Kariérové poradenství a kariérový koučink vidí jako prostředek, jak může větší spokojenosti pomoci dosáhnout ostatním. Při individuálních konzultacích i skupinových lekcí uplatňuje zkušenosti z personálního oddělení, ale ve své práci využívá také koučovací techniky, poznatky z pozitivní psychologie i kreativní metody. Je držitelem certifikátu švýcarského kariérového modelu CH-Q v oblasti mapování kvalit a kompetencí a plánování profesní kariéry I. stupně a také obdržel kvalifikaci specialisty na rozvoj demokratických kompetencí.

Reference / ohlasy z již realizovaných kurzů:

"Lektor mě velice mile překvapil svojí profesionalitou a empatickým přístupem. Líbilo se mi, že témata byla dobře rozvržená a kurz byl interaktivní. Zapojovali jsme se jak ve dvojicích, tak ve skupině, což bylo hrozně fajn. Měli jsme dostatek času se nad sebou i nad tématem zamyslet. Lektor nám dával velký prostor, což je strašný bonus. Kurz mne posunul vpřed v mé osobní změně a přístupu, který jsem si ještě před kurzem nastavila. Moc děkuju." (Eva Průšová)

Kontakt:
Lucie Tvrdíková, lucie.tvrdikova@ekskurzy.cz, tel: 774 454 970