Rozvoj komunikace a sebepoznání pomocí arte technik

Datum
21. 10. 2022
Čas
16:00 - 19:00
Cena
kurz + ubytování zdarma
Počet volných míst
2
Lektor/ka
Martina Švarcová
Místo konání
Ústí nad Orlicí
Pro koho je kurz určen:
 • pro ženy, které na sobě chtějí pracovat a být spokojenější.
  • pomůžeme vám, ať už potřebujete pomoci ujasnit si své silné stránky, odhalit v čem se rozvíjet, zlepšit se v komunikaci, najít novou práci, naučit se pracovat se stresem či se změnou atp.
Co se na kurzu naučíte:

Tři dny tvoření a poznávání sebe sama. Svých skrytých talentů i přání. Můžete se těšit na malování na hudbu, imaginaci, práci s hlínou i vlastním dechem. Rozhodně není potřeba umět malovat!

Budeme rozvíjet zejména kreativitu a tu máme v sobě všichni, i když si to o sobě třeba nemyslíme. Kurz je vhodný pro všechny, kdo se chtějí na chvíli zastavit, tvořivě odreagovat a dozvědět se něco víc o sobě.

 

Důležité informace:

 • kurz je hrazen z fondů EU, proto je pro Vás ZDARMA, stejně tak i ubytování. Na Vás zbyde jen dopravit se na místo a zaplatit si stravu.

 • podmínkou účasti na kurzu je mít trvalé bydliště ve Středočeském, Pardubickém, Královehradeckém kraji nebo v kraji Vysočina

 • Kurz proběhne o víkendu 21. - 23. 10. Místo konání kurzu je mateřské centrum Medvídek, Ústí nad Orlicí

 • Chtěla byste se přihlásit na více kurzů? Není problém! Každá žena má nárok minimálně na 40 hodin podpory, a to jak kurzů, tak i konzultací mimo kurzy :)  Není na co čekat.

 • Našeho projektu se můžou zúčastnit ženy, které se najdou v jedné z těchto kategorií:
  • studují a přemýšlí o budoucím zaměstnání, nebo o svých dovednostech a jak je uplatnit
  • pracují (= jsou v zaměstnaneckém poměru) a chtěly by se rozvíjet, nebo třeba lépe sladit pracovní a osobní život
  • jsou nezaměstnané a potřebují poradit, kde a jak hledat práci, pomoci s úpravou životopisu a připravit na pohovor
  • jsou na mateřské či rodičovské a chtějí rozvíjet své schopnosti nebo se připravit na vstup na trh práce
  • mají dítě do 15 let a rády by věnovaly nějaký čas samy sobě a svému rozvoji
Kombinace výše zmíněných kategorií a důvodů je samozřejmě možná :-) Přesné kategorie cílových skupin spadajícíchdo našeho projektu najdete na stránkách projektu
 
Kdo vás bude školit:

Martina Švarcová se v EKS věnuje výuce kurzů pro kariérové poradce a kurzů měkkých dovedností. Láska k příběhům a psaní ji přivedla ke copywritingu. Pomáhala utvářet značku, vymýšlela nová jména a slogany, psala texty k videopříběhům i texty na webové stránky. Díky své celoživotní potřebě tvořit a odkrývat hlubší vrstvy sebe sama se nakonec dostala k arteterapii. Vede skupinové workshopy zaměřené na rozvoj kreativity a hlubší poznání sebe sama. Píše scénáře pro amatérské divadlo i poezii všedního dne, maluje a  improvizuje. Ve svých kurzech proto ráda využívá improvizační prvky a tvořivé arteterapeutické techniky. Osobní prožitek a vlastní zkušenost považuje za nejlepší způsob učení.

Kontakt:
Lucie Tvrdíková, lucie.tvrdikova@ekskurzy.cz, tel: 774 454 970