Příběh mého života: komunikace a sebepoznání - Víkendový kurz

Datum
25. 11. 2022
Čas
16:00 - 19:00
Cena
kurz + ubytování zdarma
Počet volných míst
12
Lektor/ka
Dominik Fojtík
Místo konání
bude upřesněno
Pro koho je kurz určen:
 • pro ženy, které na sobě chtějí pracovat a být spokojenější.
  • pomůžeme vám, ať už potřebujete pomoci ujasnit si své silné a slabé stránky, zlepšit se v komunikaci, najít novou práci, naučit se pracovat se stresem či se změnou atp.
Co se na kurzu naučíte:

Bylo, nebylo školení, o němž se vyprávělo ještě po staletí. Možná je to právě tohle. Přijďte si vyslechnout příběhy a rozproudit vaše komunikační dovednosti. A nebojte, nemusíte být žádná skvělá vypravěčka. Hlavní je chuť si kurz užít a něco se o sobě dozvědět.

Řeč je o kurzu rozvoje komunikačních dovedností a sebepoznání zejména formou vyprávění příběhů. Pověsti tradují o aktivním vzdělávání plném zábavy, záživného učení, inspirace a zásobárny technik a cvičení, které účastnice obohatí v další práci i v osobním životě!

Lidé mají rádi příběhy od pradávna. Lidský mozek si totiž snadněji pamatuje a dokáže uchovat sdělení, když je zabaleno v příběhu. Pomocí příběhu můžete sdělení výstižněji předat, získat si pozornost posluchačů, zaujmout ostatní, vzbudit emoce nebo pobavit druhé.

Zážitkový workshop čerpá principy ze storytellingu a narativní terapie.

 

Důležité informace:

 • kurz je hrazen z fondů EU, proto je pro Vás ZDARMA, stejně tak i ubytování. Na Vás zbyde jen dopravit se na místo a zaplatit si stravu.

 • podmínkou účasti na kurzu je mít trvalé bydliště ve Středočeském, Pardubickém, Královehradeckém kraji nebo v kraji Vysočina

 • Kurz proběhne o víkendu 25. - 27. 11, v pátek bude začínat v cca 16:00. Místo konání kurzu bude upřesněno v srpnu

 • Našeho projektu se můžou zúčastnit ženy, které se najdou v jedné z těchto kategorií:
  • studují a přemýšlí o budoucím zaměstnání, nebo o svých dovednostech a jak je uplatnit
  • pracují a chtěly by se rozvíjet, nebo třeba lépe sladit pracovní a osobní život
  • jsou nezaměstnané a potřebují poradit, kde a jak hledat práci, pomoci s úpravou životopisu a připravit na pohovor
  • jsou na mateřské či rodičovské a chtějí rozvíjet své schopnosti nebo se připravit na vstup na trh práce
  • mají dítě do 15 let a rády by věnovaly nějaký čas samy sobě a svému rozvoji
Kombinace výše zmíněných kategorií a důvodů je samozřejmě možná :-) Přesné kategorie cílových skupin spadajícíchdo našeho projektu najdete na stránkách projektu
 
Chtěla byste se přihlásit na více kurzů? Není problém! Každá žena má nárok minimálně na 40 hodin podpory, a to jak kurzů, tak i konzultací mimo kurzy :)  Není na co čekat.
 
Kdo vás bude školit:

Dominik Fojtík se v praxi zaměřuje především na vzdělávání a rozvoj zaměstnanců. Inspiraci nachází v pozitivní psychologií a její intervence aplikuje i do poradenství a kurzů. Kariérové poradenství a kariérový koučink vidí jako prostředek, jak může větší spokojenosti pomoci dosáhnout ostatním. Při individuálních konzultacích i skupinových lekcí uplatňuje zkušenosti z personálního oddělení, ale ve své práci využívá také koučovací techniky, poznatky z pozitivní psychologie i kreativní metody. Je držitelem certifikátu švýcarského kariérového modelu CH-Q v oblasti mapování kvalit a kompetencí a plánování profesní kariéry I. stupně a také obdržel kvalifikaci specialisty na rozvoj demokratických kompetencí.

Kontakt:
Lucie Tvrdíková, lucie.tvrdikova@ekskurzy.cz, tel: 774 454 970