ONLINE: Imaginace - Psychosomatika a odolnost vůči stresu

Datum
12. 07. 2021
Čas
16:00-18:00
Cena
ZDARMA
Počet volných míst
0
Lektor/ka
Helena Košťálová
Místo konání
u Vás doma
Pro koho je kurz určen:
 • KURZ JE PLNÝ, MŮŽETE SE PŘIHLÁSIT JAKO NÁHRADNICE

 

 • pro ženy, které na sobě chtějí pracovat a být spokojenější.

  • pomůžeme vám, ať už potřebujete pomoci ujasnit si své silné a slabé stránky, zlepšit se v komunikaci, najít novou práci, naučit se pracovat se stresem či se změnou atp.

Co se na kurzu naučíte:

Stresové situace jsou na denním pořádku nás všech. Není člověka, který by se s nějakými stresory nesetkával. Čím to, že někdo se hroutí už při pomyšlení na nepříjemnost a jiný si razí cestu kupředu jako ledoborec? Tajemství je v tom, že máme různou míru odolnosti. Dobrá zpráva je, že odolnost lze posilovat. A pokud to neuděláme, stres může mít vážné následky na naše zdraví. Na worshopu se podíváme na to, zda na nás stres dopadá, kde jsou naše slabá místa a jak je ochránit. Budeme pracovat technikou aktivní imaginace. Jde o řízenou relaxaci, ve které se lépe dostanete k vlastní intuici. Prostřednictvím symbolů pak porozumíte tomu, co vám prospívá a co škodí.

Důležité informace:

 • kurz je hrazen z fondů EU, proto je pro Vás ZDARMA

 • podmínkou účasti na kurzu je mít trvalé bydliště ve Středočeském, Pardubickém, Královehradeckém kraji nebo v kraji Vysočina

 • Chtěla byste se přihlásit na více kurzů? Není problém! Každá žena má nárok na 40 hodin podpory, a to jak kurzů, tak i konzultací mimo kurzy :)  Není na co čekat.

 • Našeho projektu se můžou zúčastnit ženy, které se najdou v jedné z těchto kategorií:
  • studují a přemýšlí o budoucím zaměstnání, nebo o svých dovednostech a jak je uplatnit
  • pracují a chtěly by se rozvíjet, nebo třeba lépe sladit pracovní a osobní život
  • jsou nezaměstnané a potřebují poradit, kde a jak hledat práci, pomoci s úpravou životopisu a připravit na pohovor
  • jsou na mateřské či rodičovské a chtějí rozvíjet své schopnosti nebo se připravit na vstup na trh práce
  • mají dítě do 15 let a rády by věnovaly nějaký čas samy sobě a svému rozvoji
Kombinace výše zmíněných kategorií a důvodů je samozřejmě možná :-) Přesné kategorie cílových skupin spadajícíchdo našeho projektu najdete na stránkách projektu

 

Kdo vás bude školit:

Helena Košťálová se vzdělávání věnuje více než 15 let, její hlavní obor je osobní rozvoj a kariérové poradenství. Původně vystudovala sociální management a marketing, později absolvovala celou řadu aktivit dalšího vzdělávání. Za nejzásadnější považuje distanční studium Stockholmské univerzity, absolvování programu Kariérové poradenství – teorie a praxe, kurz švýcarské metody mapování kompetencí CH-Q, kurz E-kariéra+, Zážitkové kariérové poradenství podle Thomase Dienera, dvouletý výcvik Arteterapie a artefiletika, kurz improvizačního divadla a trénink hodnotitelů assessment centra.

Zásadně ji ovlivnily i studijní návštěvy ve Velké Británii a Skandinávii.

Kontakt:
Lucie Tvrdíková, lucie.tvrdikova@ekskurzy.cz, tel: 774 454 970