Nenásilná komunikace jako prevence domácí ponorky

Datum
01. 12. 2020
Čas
17:30-19:30
Cena
ZDARMA
Počet volných míst
0
Lektor/ka
Martina Švarcová
Místo konání
u Vás doma
Pro koho je kurz určen:
  • Matky malých dětí (do 15ti let) z kraje Vysočina, Pardubického, Královehradeckého a Středočeského.
Co se na kurzu naučíte:

Jak se z toho nezbláznit? Řekni to od

Období, kdy trávíme většinu času doma se svými blízkými, může být náročné… Ale také nemusí! Můžeme tyto dny využít jako skvělou příležitost pro komunikační trénink. Když zvládneme toto, pak už nás jen tak něco nerozhodí! Jak na to? Řekneme si, jak používat principy nenásilné komunikace tak, abychom si nebrali věci osobně. Naučíme se, jak čelit kritice a jak vyjadřovat své skutečné pocity, postoje a potřeby, aniž bychom vzbudili ve druhé straně odpor, agresi, pocit viny nebo ukřivdění. Vyzkoušíme si také, jak dávat konstruktivní zpětnou vazbu, jak vyjadřovat a přijímat komplimenty a jak motivovat své okolí. Budeme střídat teorii i praxi, protože jak se říká, těžko na cvičišti, lehko na bojišti :)

Důležité informace:

  • kurz je hrazen z fondů EU, proto je pro Vás ZDARMA

  • podmínkou účasti na kurzu je být matkou dítěte do 15 let a mít trvalé bydliště ve Středočeském, Pardubickém, Královehradeckém kraji nebo v kraji Vysočina

  • kurz probíhá v termínech 

    • 1.12. v 17:30-19:30
    • 3.12. v 17:30-19:30
Kdo vás bude školit:

Martina se věnuje výuce kurzů pro kariérové poradce a kurzů měkkých dovedností. Láska k příběhům a psaní ji přivedla ke copywritingu. Pomáhala utvářet značku, vymýšlela nová jména a slogany, psala texty k videopříběhům i texty na webové stránky. Díky své celoživotní potřebě tvořit a odkrývat hlubší vrstvy sebe sama se nakonec dostala k arteterapii. Vede skupinové workshopy zaměřené na rozvoj kreativity a hlubší poznání sebe sama. Hodně ji ovlivnila i škola improvizace a výcvik koučování na Vysoké škole aplikované psychologie.

Kontakt:
Lucie Tvrdíková, lucie.tvrdikova@ekskurzy.cz, tel: 774 454 970