Jak zvládat stres a lépe řídit svůj čas - víkendový kurz - OBSAZENO

Datum
04. 11. 2022
Čas
16:00 - 20:00
Cena
kurz + ubytování zdarma
Počet volných míst
2
Lektor/ka
Lukáš Kučera
Místo konání
Ledeč nad Sázavou
Pro koho je kurz určen:
 • pro ženy, které na sobě chtějí pracovat a být spokojenější.
  • pomůžeme vám, ať už potřebujete pomoci ujasnit si své silné a slabé stránky, zlepšit se v komunikaci, najít novou práci, naučit se pracovat se stresem či se změnou atp.
Co se na kurzu naučíte:

Víkendový kurz zaměřených na rozvoj dovedností pro práci s časem a stresem. Budeme se do hloubky věnovat tématům z time managementu 4. generace jako je plánování, prioritizace, efektivita. Dále se zaměříme na předcházení prokrastinaci, zvládání aktuálního stresu i prevenci a uvolňování stresu dlouhodobého, tomu jak dobře relaxovat a kvalitně odpočívat.

Vaše role na kurzu rozhodně nebude pasivní, při seminářích se bude střídat sběr podnětů od účastnic se vstupy lektora. Dále bloky teoretického výkladu, praktické aktivity s následnou krátkou reflexí, sdílení účastnic v malých skupinkách i celé skupině, prostor pro individuální zamyšlení. Budeme zapojovat nejen hlavu, ale přizveme i pocity a naše tělo. 

Důležité informace:

 • kurz je hrazen z fondů EU, proto je pro Vás ZDARMA, stejně tak i ubytování. Na Vás zbyde jen dopravit se na místo a zaplatit si stravu

 • jedná se o akreditovaný kurz a po jeho dokončení dostanete certifikát MŠMT

 • Místo konání kurzu je Ledeč nad Sázavou, Penzion U Řeky https://www.urekyledec.cz/

 • kurz probíhá o víkendu 04. - 06. 11. 2022, příjezd na místo v pátek v 16:00, v neděli bude kurz končit cca v 16:00

 • podmínkou účasti na kurzu je mít trvalé bydliště ve Středočeském, Pardubickém, Královehradeckém kraji nebo v kraji Vysočina

 • Našeho projektu se můžou zúčastnit ženy, které se najdou v jedné z těchto kategorií:
  • studují a přemýšlí o budoucím zaměstnání, nebo o svých dovednostech a jak je uplatnit
  • pracují (= jsou v zaměstnaneckém poměru) a chtěly by se rozvíjet, nebo třeba lépe sladit pracovní a osobní život
  • jsou nezaměstnané a potřebují poradit, kde a jak hledat práci, pomoci s úpravou životopisu a připravit na pohovor
  • jsou na mateřské či rodičovské a chtějí rozvíjet své schopnosti nebo se připravit na vstup na trh práce
  • mají dítě do 15 let a rády by věnovaly nějaký čas samy sobě a svému rozvoji
Kombinace výše zmíněných kategorií a důvodů je samozřejmě možná :-) Přesné kategorie cílových skupin spadajícíchdo našeho projektu najdete na stránkách projektu
 
Kdo vás bude školit:

Lukáš Kučera je lektor, kariérní poradce, průvodce osobním rozvojem, kejklíř a klaun. Má za sebou tříletý výcvik Somatic Experience zaměřený na práci s traumatem a obnovování přirozené rovnováhy našeho nervového systému. Aktuálně je třetím rokem ve výcviku Integrativní psychoterapie se zaměřením na tělo. Pro SCIO spoluvytvářel projekt Přednost přednostem, který v sobě spojuje oceňující ptaní, hledání silných stránek, kariérní poradenství a zážitkové vzdělávání. Dlouhodobě se věnuje tématům jako je práce s časem, práce se stresem, prezentační a komunikační dovednosti a facilitace.

Reference / ohlasy z již realizovaných kurzů:

Lukáš Kučera je vynikající lektor. Výborně připravený obsah, hezké prezentace, příjemná atmosféra na kurzu. Velmi oceňuji poskytnutí materiálů, prezentací, mentálních map, seznamů literatury.

Kurz EKS pro mne znamenal setkání s lidmi, kteří mají podobné nastavení. Dostaly jsme konkrétní tipy na zvládání stresu a organizaci času, což můžeme hned přenést do praxe. Oceňuji příjemnou, přátelskou, důvěrnou atmosféru, možnost sdílení a podpory.

 

Kontakt:
Lucie Tvrdíková, lucie.tvrdikova@ekskurzy.cz, tel: 774 454 970