Efektivní a asertivní komunikace - víkendový kurz Ústí nad Orlicí - OBSAZENO

Datum
09. 12. 2022
Čas
16:00 - 20:00
Cena
kurz + ubytování zdarma
Počet volných míst
0
Lektor/ka
Lukáš Kučera
Místo konání
Ústí nad Orlicí, MC Medvídek
Pro koho je kurz určen:
 • pro ženy, které na sobě chtějí pracovat a být spokojenější.
  • pomůžeme vám, ať už potřebujete pomoci ujasnit si své silné a slabé stránky, zlepšit se v komunikaci, najít novou práci, naučit se pracovat se stresem či se změnou atp.
Co se na kurzu naučíte:

Kurz zaměřených na rozvoj sebevědomé a efektivní komunikace. Postupně se naučíte být více asertivní a působit v komunikaci sebevědoměji. Rozlišovat různé druhy manipulace a bránit se proti nim. Vést komunikaci pomocí otázek a dát druhým najevo, že je posloucháte.

Vaše role na kurzu rozhodně nebude pasivní, při seminářích se bude střídat sběr podnětů od účastnic se vstupy lektora. Dále bloky teoretického výkladu, praktické aktivity s následnou krátkou reflexí, sdílení účastnic v malých skupinkách i celé skupině, prostor pro individuální zamyšlení. Budeme zapojovat nejen hlavu, ale přizveme i pocity a naše tělo. 

Důležité informace:

 • kurz je hrazen z fondů EU, proto je pro Vás ZDARMA, stejně tak i ubytování. Na Vás zbyde jen dopravit se na místo a zaplatit si stravu

 • kurz probíhá v Mateřském centru MEDVÍDEK, Ústí nad Orlicí

 • podmínkou účasti na kurzu je mít trvalé bydliště ve Středočeském, Pardubickém, Královehradeckém kraji nebo v kraji Vysočina

 • kurz probíhá o víkendu 09. - 11. 12. 2022, příjezd na místo v pátek v 16:00, v neděli bude kurz končit cca v 16:00

 • Našeho projektu se můžou zúčastnit ženy, které se najdou v jedné z těchto kategorií:
  • studují a přemýšlí o budoucím zaměstnání, nebo o svých dovednostech a jak je uplatnit
  • pracují (= jsou v zaměstnaneckém poměru) a chtěly by se rozvíjet, nebo třeba lépe sladit pracovní a osobní život
  • jsou nezaměstnané a potřebují poradit, kde a jak hledat práci, pomoci s úpravou životopisu a připravit na pohovor
  • jsou na mateřské či rodičovské a chtějí rozvíjet své schopnosti nebo se připravit na vstup na trh práce
  • mají dítě do 15 let a rády by věnovaly nějaký čas samy sobě a svému rozvoji
Kombinace výše zmíněných kategorií a důvodů je samozřejmě možná :-) Přesné kategorie cílových skupin spadajícíchdo našeho projektu najdete na stránkách projektu
 
Kdo vás bude školit:

Lukáš Kučera je lektor, kariérní poradce, průvodce osobním rozvojem, kejklíř a klaun. Má za sebou tříletý výcvik Somatic Experience zaměřený na práci s traumatem a obnovování přirozené rovnováhy našeho nervového systému. Aktuálně je třetím rokem ve výcviku Integrativní psychoterapie se zaměřením na tělo. Pro SCIO spoluvytvářel projekt Přednost přednostem, který v sobě spojuje oceňující ptaní, hledání silných stránek, kariérní poradenství a zážitkové vzdělávání. Dlouhodobě se věnuje tématům jako je práce s časem, práce se stresem, prezentační a komunikační dovednosti a facilitace.

Reference / ohlasy z již realizovaných kurzů:

Lukáš Kučera je vynikající lektor. Výborně připravený obsah, hezké prezentace, příjemná atmosféra na kurzu. Velmi oceňuji poskytnutí materiálů, prezentací, mentálních map, seznamů literatury.

 

 

Kontakt:
Lucie Tvrdíková, lucie.tvrdikova@ekskurzy.cz, tel: 774 454 970