Cesta hrdinky - víkendový kurz OBSAZENO

Datum
04. 11. 2022
Čas
17:00 - 20:00
Cena
kurz + ubytování zdarma
Počet volných míst
0
Lektor/ka
Eva Kavková
Místo konání
hotel Kanárek, Praha-Hostivař
Pro koho je kurz určen:
 • pro ženy, které na sobě chtějí pracovat a být v životě spokojenější.
  • pomůžeme vám, ať už potřebujete pomoci ujasnit si své silné a slabé stránky, zlepšit se v komunikaci, najít si novou práci, která vás bude bavit a naplňovat
Co se na kurzu naučíte:

Zveme vás na dobrodružnou cestu, během níž budeme objevovat skryté zdroje své energie. Zaměříme se na životní radosti, ale i překážky, které nám brání jich dosáhnout. Společně v sobě nalezneme utajené „pomocníky“, díky kterým bude překonávání problémů jednodušší.

Co nás čeká? Tři společně prožité dny, ve kterých se budeme díky tvořivým a prožitkovým aktivitám lépe poznávat. Čeho si na sobě ceníme? K čemu se naopak příliš nehlásíme, co chceme setřást jako starý zimník? Jak můžeme přeměnit náš nejtemnější stín na třpyt schovaného pokladu?

Kurz je vhodný pro všechny ženy, které chtějí načerpat inspiraci, nebojí se odhalovat svůj vnitřní svět a chtějí rozvíjet svou kreativitu, ať už při malování, výtvarném tvoření, vyprávění příběhů či při práci s imaginací.

Podniknete tuto cestu s námi?

Důležité informace:

 • kurz je hrazen z fondů EU, proto je pro Vás ZDARMA, stejně tak i ubytování. Na Vás zbyde jen dopravit se na místo a zaplatit si stravu.

 • podmínkou účasti na kurzu je mít trvalé bydliště ve Středočeském, Pardubickém, Královehradeckém kraji nebo v kraji Vysočina

 • Kurz proběhne o víkendu 4. - 6. 11, v pátek bude začínat v cca 16:00. Místo konání kurzu je Praha Hostivař, hotel Kanárek - http://hotelkanarek.cz/

 • Chtěla byste se přihlásit na více kurzů? Není problém! Každá žena má nárok minimálně na 40 hodin podpory, a to jak kurzů, tak i konzultací mimo kurzy :)  Není na co čekat.

 • Našeho projektu se můžou zúčastnit ženy, které se najdou v jedné z těchto kategorií:
  • studují a přemýšlí o budoucím zaměstnání, nebo o svých dovednostech a jak je uplatnit
  • pracují (= jsou v zaměstnaneckém poměru) a chtěly by se rozvíjet, nebo třeba lépe sladit pracovní a osobní život
  • jsou nezaměstnané a potřebují poradit, kde a jak hledat práci, pomoci s úpravou životopisu a připravit na pohovor
  • jsou na mateřské či rodičovské a chtějí rozvíjet své schopnosti nebo se připravit na vstup na trh práce
  • mají dítě do 15 let a rády by věnovaly nějaký čas samy sobě a svému rozvoji
Kombinace výše zmíněných kategorií a důvodů je samozřejmě možná :-) Přesné kategorie cílových skupin spadajícíchdo našeho projektu najdete na stránkách projektu
 
Kdo vás bude školit:

Eva Kavková je ředitelkou EKS. Její klíčové oblasti jsou komunikace a lidské zdroje. Ráda se dělí o své poznatky a tipy, které nasbírala od doby, kdy založila EKS. A to nejen na kurzech – dlouhodobě spolupracovala například s vysokými školami při školení doktorandů, postdoktorandů i vyučujících. Má zkušenosti s realizací assessment a development center. Podporuje klienty při objevování šíře jejich dovedností a hledání nových cest v životě. Je držitelkou certifikátu švýcarského kariérového modelu CH-Q v oblasti mapování kvalit a kompetencí a plánování profesní kariéry II. stupně, díky kterému vzdělává nejen pedagogy, jak s touto metodou pracovat při objevování skrytého potenciálu žáků a žákyň. 

Kontakt:
Lucie Tvrdíková, lucie.tvrdikova@ekskurzy.cz, tel: 774 454 970