Prázdniny skončily, konzultace pro nové podnikatele a podnikatelky začínají!

Veronika Zemanová

Od měsíce srpna poskytujeme BEZPLATNÉ PODNIKATELSKÉ KONZULTACE, zaměřené na podnikání živnostníků a podnikatelů – fyzických osob, pro cizince a cizinky žijící v Plzeňském a Středočeském kraji. Jsme připraveni poradit v oblasti podnikání, práva, financí a marketingu. Navíc můžeme v rámci projektu přispět na rekvalifikační kurz nebo na povinné zdravotní prohlídky. Pomůžeme s asistencí na úřadech, poradíme, jak vyplnit daňové přiznání, zajistíme konzultace s úspěšnými podnikateli a podnikatelské či jiné kurzy, které pomohou v zahájení podnikání.

Podnikatelské konzultace jsou určeny pro cizince či cizinky ze zemí mimo EU nebo občany Rumunska a Bulharska, kteří mohou legálně podnikat v ČR, mají mírně pokročilou úroveň češtiny (dorozumí se v běžných životních situacích, umí napsat jednoduchý dopis). Možnost přihlásit se kdykoliv trvá do konce roku 2012!
Více informací naleznete ZDE

Projekt Podnikání Vaše šance je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.