POSLEDNÍ MOŽNOST ZÍSKAT BEZPLATNOU PODPORU ZAČÍNAJÍCÍM PODNIKATELŮM!

Christo Bjalkovski

Jste cizinec nebo cizinka, žijete ve Středočeském nebo v Plzeňském kraji a chcete podnikat? Založili jste si živnostenský list nebo to plánujete v nejbližší době? Pokud jste odpověděli ANO, očekáváme vás co nejdříve!

Co vám můžeme nabídnout
Poradíme vám v oblasti podnikání, práva, financí a marketingu, uhradíme vám registraci na živnostenském úřadě (1000 Kč), pomůžeme vám vyřídit doklady na úřadech, poradíme vám, jak vyplnit daňové přiznání, poskytneme vám další poradenství na základě vašich potřeb. Veškeré poradenství probíhá ZDARMA a můžeme zajistit i tlumočení v rodném jazyce!
Na prvním setkání si vysvětlíme, jaké jsou vaše plány, v čem chcete podnikat a jakou pomoc a podporu od nás potřebujete, abyste dosáhli svého cíle. Kontaktní pracovníci vám vysvětlí, co vám můžeme poskytnout a jak dlouho to bude trvat. Společně vytvoříme plán, ve kterém popíšeme průběh vaší spolupráce s EKS, tzn. co a kdy. Podle tohoto plánu vám pak poskytneme služby, na kterých jsme se domluvili.

Zúčastnit se mohou
Cizinci a cizinky žijící ve Středočeském nebo Plzeňském kraji ze zemí mimo EU nebo občané Rumunska a Bulharska, kteří mohou legálně podnikat v české republice, v uplynulých měsících zaregistrovali nebo plánují v nejbližších týdnech zaregistrovat si živnost.
Můžete se přihlásit kdykoliv do konce měsíce února 2013!

Kontakty:
Bydlíte ve Středočeském kraji (kromě Prahy)? Objednejte si schůzku u Christa Bjalkovského - christo.bjalkovski@ekscr.cz, 774 454 970
adresa: Dejvická 28, Praha 6 (metro nebo tramvaj Hradčanská nebo Dejvická).

Bydlíte v Plzeňském kraji? Objednejte si schůzku u Eleny Zotové - elena.zotova@ekscr.cz, 774 454 561
adresa: Tylova 1, Plzeň (nejbližší stanice U práce, Americká)

Projekt Podnikání Vaše šance je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.