Ohlédnutí a zároveň pozvánka na nový kurz – Kariérové poradenství v praxi

Christo Bjalkovski

Na konci roku 2012, přesně 11. prosince, proběhl velmi očekávaný kurz Lektorské dovednosti. Na kurzu se sešlo 6 účastníků, kteří by se s Vámi rádi podělili prostřednictvím fotografií a postřehů o své zážitky.

A co účastníci/ce vzkazují?:

„Moc příjemné prostředí, sympatická lektorka. Skvělé!“
„Děkujeme mockrát!“
„Díky.“
„Jen tak dál :-)“

Z pracovních metod použitých během workshopu nejvíce účastníkům/cím vyhovovaly jako obvykle interaktivní cvičení a aktivity. Jako již v minulosti jsme zaznamenali pozitivní ohlasy:
„Interaktivní přístup byl perfektní - ukázka, že se mohou zapojit všichni.“
„Ano, výborné, kombinace nových informací a interaktivních metod – nácviku“ (otázka zněla: Vyhovovaly Vám pracovní metody použité během workshopu? Byl workshop dostatečně interaktivní?)
„Příjemné spojení informativní složky s interaktivní.“
Nejvyššími známkami byla hodnocena i práce lektorky – jak způsob komunikace, tak odborné znalosti.

 

Další fotografie naleznete zde.

Věříte a chcete techniky, práci a lektorské dovednosti týmu EKS poznat na vlastní kůži? Nebo nevěříte a chcete se přesvědčit o pravdivosti předešlých řádků?

Přijďte na další kurz pod vedením lektorky Heleny Košťálové – Kariérové poradenství v praxi!

Na kurzu se naučíte praktické techniky zaměřené na rozvoj dovedností při hledání vhodného profesního uplatnění. Vyzkoušíte si, které z nich lze uplatnit při skupinovém poradenství (například v job clubech) a ukážete si, jak je možné dále přizpůsobovat pro různé cílové skupiny. Zaměříte se především na nástroje, které vám pomohou identifikovat osobní kvality a silné stránky. Také se seznámíte s konceptem kompetenčního portfolia a postupy, jak s ním pracovat s klienty při volbě povolání nebo přípravě na pracovní pohovor.

Detaily kurzu: Kurz je akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR
Maximální počet: 12 osob
Termín: 29. 1. 2013, 9:00 – 17:00 hod.
Cena: 2 500 Kč
Místo konání: EKS, Dejvická 28, Praha 6 (metro/tram Hradčanská, Dejvická).

Tento kurz nabízíme také „na míru“ pro celou organizaci – cena a další podrobnosti dohodou.

Přihlášení: V případě zájmu pošlete e-mail na adresu veronika.zemanova@ekscr.cz a uveďte název kurzu, na který se hlásíte, fakturační údaje (název organizace, IČO) a rovněž kontaktní údaje účastníka: jméno a příjmení, e-mail a telefon.

Těšíme se na Vás!