Naše lektorka (a ředitelka EKS) Eva Kavková se s Vámi podělí o své zkušenosti na workshopu lektorských dovedností již 11.6.2013!

Sandra Najmanová

Workshop lektorských dovedností:

JAK BÝT LEPŠÍM LEKTOREM?

Datum: 11. 6. 2013, 9:00 – 15:00
Místo konání: EKS, Dejvická 28, Praha 6 (metro Hradčanská, nebo Dejvická)
Lektorka: Mgr. Eva Kavková
Pořádá: Evropská kontaktní skupina
 
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen právě Vám, pokud:

  • Chcete zlepšit své lektorské dovednosti?
  • Chcete vědět, jak zvládat obtížné situace při výuce a jak jimi předcházet?
  • Chcete si odnést zpracované vlastní učební plány, které Vám usnadní přípravu na lekci?

Co se na kurzu naučíte?
Workshop je určen všem, kteří chtějí rozvinout své lektorské dovednosti. Začneme u scénáře a tipů, jak oživit výuku. Podíváme se také na postupy, které pomohou zapojit účastníky/ce do výuky. Pomocí metody empatické mapy nahlédneme na potřeby naší cílové skupiny a na to, jak je při přípravě lekce zohlednit. Vyzkoušíme si také několik technik vhodných pro kreativní workshopy a podíváme se, jak zvládat obtížné situace ve výuce a naučíme se jim předcházet.
Každý/á účastník/ice kurzu si na závěr odnese zpracované vlastí učební plány, které mu/jí usnadní a zjednoduší přípravu lekcí
 
Kdo vás bude školit?
Je zakladatelkou EKS. Vzdělávání dospělých se věnuje 12 let, a to především v mezinárodním kontextu. Podílela se jako lektorka a facilitátorka na řadě seminářů, konferencí a workshopů v oblasti integrace osob ohrožených sociálním vyloučením po celé Evropě. Spoluzakládala také evropskou síť „Women and Work Net“, která se zaměřuje na podporu lektorek, které pracují se znevýhodněnými ženami.

Cena kurzu je 1950 Kč.
 
Jak se přihlásit?
V případě zájmu kontaktujte Sandru Najmanovou na tel: +420 774 454 528, nebo e-mail: sandra.najmanova@ekscr.cz