Kurz „Manuál pro vzdělávání dospělých“ slaví úspěchy

EKS

Jak zvládat diverzitu ve výuce?  A existují nějaké praktické metody a postupy? Nový e-learning EKS „Manuál pro vzdělávání dospělých“ nabízí praktický návod pro přípravu i samotnou výuku různorodých skupin s ohledem na jejich potřeby a přání. V září se s ním mohli seznámit nejen čtenáři časopisu „Moderní vyučování“, ale i účastnici konference Aeduca 2015, které zaujaly především autentické video výpovědi, které jsou součástí kurzu. A jakým překážkám při dalším vzdělávání čelí například seniorka, matka na mateřské nebo cizinec? Načerpejte inspiraci v krátkém videu.

E-learningový kurz „Manuál pro vzdělávání dospělých“ vznikl na základě naší dvanáctileté praxe se vzděláváním specifických cílových skupin a je postaven na principu inkluzivního vzdělávání. Jedním z klíčových témat kurzu je, jak odstranit bariéry, kterým dospělí při dalším vzdělávání čelí. A co všechno vlastně může být překážkou? Podívejte se na krátké video, v němž účastníci vzdělávání otevřeně popisují jednotlivé překážky!

Chcete si kurz vyzkoušet? Kurz je volně přístupný na http://manual.ekscr.cz/.

Kurz vznikl v rámci projektu „Inkluzivní principy ve vzdělávání dospělých“ a je hrazen z prostředků Evropského sociálního fondu a rozpočtu České republiky.