Kniha jako poradenský kurz

Markéta Cudlínová

Dlouho očekávána publikace „Navigace světem práce“ je konečně na světě! Kniha je určena všem, kteří hledají práci, uvažují o změně zaměstnání či hledají rovnováhu mezi pracovním a osobním životem. Stejně tak ji lze ale využít při práci s klienty přímo v poradenské praxi. A na co všechno se můžete v knize těšit?

 

Na co všechno se můžete těšit

Hrdinové knihy (frekventanti kurzu) spolu s lektorkami čtenáře postupně provázejí pracovním světem – pomáhají mu ve fázi rozhodování o budoucí profesi, poradí, jak se připravit na pohovor, ale nabídnou třeba i užitečné tipy, jak skloubit pracovní a osobní život.  Navíc je kniha doplněna o hravé ilustrace. V sedmi tematických lekcích na vás čekají zajímavé příběhy účastníků kurzu, praktická cvičení i užitečné informace.

V závěru každé lekce je jazykový koutek pro všechny, kdo mají chuť zlepšovat svou znalost češtiny, a na konci knihy jsou nejdůležitější informace přeloženy do dalších jazyků. Věříme, že každý si v knize najde své téma!

Jak knihu získat

Máte-li zájem o získání tištěné publikace v češtině, napište nám na info@ekscr.cz. Publikace je také zdarma ke stažení v české, anglické, ruské, vietnamské a španělské verzi na našich webových stránkách.

 

Zajímá vás, jak kniha vznikala? Přečtěte si rozhovor s lektorkami, které se na její tvorbě podílely.

Kniha „Navigace světem práce“ je součástí projektu „Máte šanci zapojit se“, který je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.