Jarní novinka – uvítáme vás na kurzech ve Středočeském kraji!

Markéta Cudlínová

Pro migranty a migrantky ze Středočeského kraje připravujeme na letošní jaro velkou nabídku nových kurzů. Vzdělávání zahrnuje široké množství témat: od komunikace v běžných situacích (u lékaře, pošta, nakupování, a jiné) a základní orientace na trhu práce (práva a povinnosti), až po celkovou přípravu na výběrové řízení při hledání nového zaměstnání. Nabídneme také kurzy zaměřené na podporu dalšího profesního a osobního rozvoje. Všichni si budou moci vybrat buď mezi jednorázovými lekcemi, na které se nemusí hlásit předem, anebo dlouhodobými kurzy pro stálou skupinu účastníků.

Naše nabídka je velmi otevřená a přizpůsobivá – počet hodin, čas výuky a obsah kurzů můžeme upravit „na míru“ podle zájmu migrantů a migrantek v konkrétních městech. Jako první otevřeme jazykové lekce češtiny pro začátečníky v Příbrami a také kurzy zaměřené na osobní rozvoj v Praze.
Pokud bydlíte ve Středočeském kraji (mimo Prahu) a máte zájem o naše kurzy, napište nám, jaké téma vás nejvíce zajímá. Své náměty posílejte Martinu Petrášovi (martin.petras@ekscr.cz). Pro skupinu od 6 osob výše připravíme vzdělávání (podle vašeho zájmu nebo potřeb) v nejbližším větším městě u vašeho bydliště. A to zcela zdarma!
Aktuální informace budeme také pravidelně zveřejňovat na našich internetových stránkách www.ekscr.cz.

Projekt Na cestě do práce je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

 

Fotogalerie: