NOVINKA: Stress management

Datum
21. 05. 2018
29. 11. 2018
Čas
9:00 - 15:00
Cena
2 400 Kč
Kapacita kurzu
6-8 osob
Lektorka
Mgr. Ivana Šindlerová
Místo konání
EKS, Polská 40, Praha 2
Pro koho je kurz určen: 

Vybírat můžete ze dvou termínů: 21.5.2018 nebo 29.11.2018

Podrobné informace o kurzu, spolu s přihlašovacím formulářem, naleznete na našich nových webových stránkách zde.

 

Kurz je určen všem, kteří by měli rádi méně stresu v práci i v osobním životě. 

Obsah kurzu

Během kurzu identifikujete hlavní příčiny stresu ve vašem životě. Porozumíte, v jakých situacích vás stres nejvíce ovládá, a zjistíte, které z vašich návyků nebo postojů k němu přispívají a jak je změnit.       Vyzkoušíme si jak ve stresové situaci reagovat, aby se dala zvládnout, a také se naučíme, jak stresu předcházet. Pomocí osvědčených tipů vnesete do vašeho pracovního i osobního života více klidu. Praktické techniky vám odhalí, jak každodenně stres snižovat a dlouhodobě se zbavovat jeho vlivu na váš život.    

Co se na kurzu naučíte: 
  • identifikovat vnitřní i vnější stresové faktory 
  • zvládat stresové situace
  • postupy při prevenci stresu
  • tipy na rychlou relaxaci
Kdo vás bude školit: 

Ivana Šindlerová je zakladatelkou EKS a autorkou publikací z oblasti slaďování osobního a pracovního života a osobního rozvoje. Ze své dlouholeté zkušenosti s managementem vzdělávací organizace čerpá při vedení kurzů zaměřených na vedení, rozvoj a motivaci týmů. Je propagátorkou time managementu IV. generace a moderních nástrojů pro slaďování práce a rodiny. Věnuje se psychoterapeutické práci a karierovému koučinku.  Absolvovala řadu kurzů v ČR i zahraničí s cílem inspirovat sebe (a následně klienty v kurzech či při individuálním poradenství). Má dvě děti, manžela, práci, která ji baví, studium a koníčky… a docela se jí daří to vše skloubit.     

 

Kontakt: 
Lucie Bezděková, tel: +420 774 454 903 nebo e-mail: lucie.bezdekova@ekskurzy.cz
Účastník
Účastník 1
Účastník 2
Účastník 3
Účastník 4
Účastník 5
Účastník 6
Účastník 7
Účastník 8
Účastník 9
Účastník 10

Fakturační údaje

* V případě, že se na kurz hlásíte jako fyzická osoba, prosím, vyplňte své jméno a datum narození.

Přihlášení na kurz:

§  Vaše místo je rezervováno až po obdržení potvrzovacího e-mailu ze strany EKS na adresu uvedenou v přihlášce. Na každou doručenou „přihlášku“ vždy zareagujeme e-mailem buď zasláním potvrzení o registraci účastníka na kurz spolu se zálohovou fakturou, nebo zasláním instrukcí jak postupovat v případě plné kapacity kurzu.

Platební podmínky:

§  Účastnický poplatek uhraďte bankovním převodem na náš účet 86-8971530297/0100 (KB) na základě zálohové faktury, kterou obdržíte (v případě zájmu vám ji zašleme také v tištěné formě na fakturační adresu uvedenou v „přihlášce“).

Obchodní a storno podmínky:

§  Vaše přihlášení na kurz se v momentě odeslání „přihlášky“ stává závazným.

§  Z kurzů se můžete odhlásit zasláním e-mailu. Potvrzení o přijetí e-mailu vám bude zasláno bez zbytečného odkladu.

§  Odhlášení z kurzu bez storno poplatku lze provést nejpozději do deseti kalendářních dnů před konáním objednaného kurzu. V tom případě vám bude poplatek vrácen v plné výši.

§  Zrušíte-li svou účast na kurzu později než deset kalendářních dnů před jeho konáním, popřípadě se kurzu vůbec nezúčastníte, bude vám účtován storno poplatek ve výši 100 % ceny kurzu.

§  Pokud se z jakýchkoliv důvodů náhle nemůžete kurzu zúčastnit, máte možnost poslat za sebe náhradníka/náhradnici.

§  Součástí poplatku za kurz jsou studijní materiály a malé občerstvení. Případné ubytování a stravování si účastníci zabezpečují i hradí sami.

§  EKS si vyhrazuje právo na změnu lektora, data a místa konání nebo úplné zrušení kurzu z organizačních důvodů.

§  EKS se zavazuje, že veškeré změny budou dány přihlášeným zájemcům včas na vědomí. V případě změny termínu konání kurzu účastník dostane možnost zúčastnit se kurzu v náhradním termínu, nebo mu bude vrácena platba za kurz v plné výši.

Odesláním „přihlášky“ souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých vašich osobních údajů, které poskytujete společnosti EKS. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.