Kurzy "Hledejme po-volání"

Aktuální nabídka

Datum kurzu Název kurzu Místo konání
06. 11. 2017,
08. 11. 2017
Nácvikové centrum Chrudim
Mamaklub Chrudim
22. 01. 2018 Komplexní rozvojový kurz - Středočeský kraj
Praha 1 (Klimentská 50)

Obecný obsah

Nejste si jisti, jaká práce by vás bavila? Chcete znát své silné stránky? Nedaří se vám najít uplatnění ve svém oboru? Poradíme vám jak na to! Od srpna 2016 nabízíme intenzivní vzdělávací kurzy pro všechny, kteří uvažují o své profesní budoucnosti. Kromě jasné vize si odnesete i komplexní seznam vašich kvalit, včetně konkrétních tipů, jak je prokázat nejen na pracovním pohovoru. Program je určen osobám s bydlištěm na území Středočeského, Královéhradeckého a Pardubického kraje, a to buď dlouhodobě nezaměstnaným, případně rodičům dětí do 15 let.

Všichni máme potenciál, pojďte jej s námi rozvíjet!

Jak vzdělávání probíhá?

V průběhu devítidenního vzdělávání si pod vedením zkušených lektorek krok po kroku zmapujeme komplexní potenciál své osobnosti. Podíváme se, v kterých situacích nám naše kvality pomáhají a kdy nás naopak mohou brzdit. Zaměříme se také na odhalení vlastních hodnot a nalezení vnitřní motivace, které nám pomohou zvolit to pravé zaměstnání. A v posledním kroku se podíváme, jak své profesní vize dosáhnout. Vyzkoušíme si jednoduché techniky, které nám usnadní další rozhodování, a sestavíme si plán, který bude fungovat!

Přehledný program kurzu naleznete zde.

Učíme se nejen ve škole a v práci

Kurz vychází ze švýcarské metody pro uznávání neformálních kompetencí CH-Q. Tato metoda je unikátní právě pro své zaměření na kvality a dovednosti získané v průběhu celého života. Učíme se totiž i mimo školní lavice či v zaměstnání- řadu zkušeností jsme nabrali mimochodem například při péči o děti či volnočasových aktivitách. Na kurzu se společně podíváme na to, jak veškeré naše kvality najít, pojmenovat a využít jak při hledání práce, tak i pro náš další rozvoj.

Co si z kurzu odnesete

Všechny podklady z kurzu si odnesete ve formě přehledného portfolia a jasného plánu vašeho dalšího profesního směřování. Navíc si v průběhu kurzu natrénujete pozitivní sebeprezentaci, která je klíčová nejen pro úspěšné zvládnutí pracovního pohovoru. Účastníkům vzdělávání navíc nabízíme také individuální kariérové konzultace, kde se můžeme věnovat tématům spojeným s hledáním práce do hloubky.

Kurz je zdarma, účastnit se mohou osoby dlouhodobě nezaměstnané a rodiče dětí do 15 let, s bydlištěm na území Středočeského kraje. Proplácíme hlídání dětí a dopravu.

Kontaktujte Kamilu Kačmáčkovou, tel.: 774 454 970, e-mail: kamila.kacmackova@ekscr.cz

Související témata

Fotogalerie