Time management IV. generace

Pro koho je kurz určen: 

Kurz na míru můžete objednat pro vaši organizaci, firmu či konkrétní pracovní tým. Kurz je určen všem, kteří chtějí efektivně využívat svůj čas v zaměstnání i v osobním životě.

Obsah kurzu:

Ukážeme si odlišné způsoby, jak přistupovat k plánování pracovních povinností, rodinných událostí i koníčků. Naučíme se stanovat si pracovní cíle a osobní priority a připravit konkrétní plány a kroky, jak jich opravdu dosáhnout. Seznámíme se s jednoduchými technikami proti „plýtvání časem“. Zjistíme, že i když „nezvládáme vše přesně podle svých představ“ můžeme být spokojení a výkonní.

Co se na kurzu naučíte: 
  • lépe plánovat v zaměstnání i osobním životě
  • jak dosahovat pracovních i osobních cílů
  • návody pro každodenní použití, které vám ušetří čas
  • sladit všechny složky vašeho života
Kdo vás bude školit: 

Ivana Šindlerová je zakladatelkou EKS a také autorkou vzdělávacích metodik a kvalitativních výzkumů z oblasti pracovních podmínek znevýhodněných skupin. Ze své dlouholeté zkušenosti s managementem neziskové organizace čerpá při vedení kurzů pro vedoucí pracovníky, zaměřených na výběr kvalitních zaměstnanců a rozvoj týmů. Je propagátorkou time managemetnu IV. generace a nástrojů pro slaďování pracovního a osobního života. Věnuje se rovněž karierovému poradenství.
Kontakt pro objednání kurzu: 
Lucie Bezděková, tel: +420 774 454 903 nebo e-mail: lucie.bezdekova@ekskurzy.cz