Příprava na pohovor od A do Z

Pro koho je kurz určen: 

Kurz na míru můžete objednat pro klienty vaší organizace. Kurz je určen pro všechny, kteří hledají zaměstnání, a chtějí se dobře připravit na přijímací pohovor.

Obsah kurzu:

Kurz nabízí komplexní přípravu na výběrové řízení. Naučíme se napsat životopis a motivační dopis, který zaměstnavatele zaujme. Podíváme se, co je důležité z pohledu zaměstnavatele a hraje klíčovou roli pro výběr uchazečů na pohovor. Vyzkoušíme si pracovní pohovor nanečisto a zaměříme se na pozitivní sebe prezentaci. Pomocí techniky „hra na slepou bábu“ odhalíme různé typy otázek, a co jimi zaměstnavatel vlastně zjišťuje. Ukážeme si 7 osudových chyb uchazečů u pohovoru a jak se jich vyvarovat. Naučíme se, jak prodat zaměstnavateli to, co umíme a v čem vynikáme a jak naopak odvést pozornost od našich slabých stránek.

Co se na kurzu naučíte: 
  • co hraje klíčovou roli pro výběr uchazečů z pohledu zaměstnavatele
  • jak vytvořit perfektního životopis a motivační dopis
  • jak u pohovoru přesvědčit, že právě vy jsme tím nejlepším kandidátem
  • připravíte se na případné diskriminační či záludné dotazy

Kurz vede ředitelka EKS, která se dlouhodobě věnuje personalistice a výběru zaměstnanců.

Kdo vás bude školit: 

Eva Kavková je zakladatelkou EKS. Vzdělávání dospělých se věnuje 12 let, a to především v mezinárodním kontextu. Spoluzakládala evropskou síť „Women and Work Net“, která se zaměřuje na podporu lektorek pracujících se znevýhodněnými ženami. Lektorování je pro ni prací i koníčkem zároveň. Propaguje principy inkluzivního vzdělávání, a ve svých lekcích sází především na interaktivitu a aktivní spoluúčast všech účastníků a účastnic vzdělávání.

Kontakt pro objednání kurzu: 
Lucie Bezděková, tel: +420 774 454 903 nebo e-mail: lucie.bezdekova@ekskurzy.cz