Jak si vybrat kvalitní tým

Pro koho je kurz určen: 
Kurz na míru můžete objednat pro vedoucí pracovníky či pracovníky personálních oddělení vaší společnosti, kteří vybírají zaměstnance do svého týmu.

Kurz je určen právě Vám, pokud:

  • Pracujete v malé a střední firmě, kde máte na starosti výběr zaměstnanců

  • Chcete vědět, jak vybrat ty správné zaměstnance do svého týmu

  • Chcete si vyzkoušet nové techniky, které Vám pomohou úspěšně vést pohovor

Obsah kurzu:

Na kurzu si představíme praktické metody, kterými lze při výběrovém pohovoru zjistit co nejvíce informací o kandidátovi. Zjistíme, co všechno lze vyčíst z životopisů a jaké jsou nejčastější příčiny chybných rozhodnutí při výběru kandidátů. Dozvíme se, jaké otázky je dobré klást a jaké ne a vyzkoušíme si skupinové techniky, které se dají velmi jednoduše využít i pro pohovory do malých organizací.

Pří přípravě kurzu jsme vycházeli z dlouholeté zkušenosti EKS s přípravou a realizací přijímacích pohovorů a assessment center.

Co se na kurzu naučíte: 
  • Sestavíme si profil ideálního kandidáta do Vaší organizace.
  • Vypracujeme scénář pro pohovor šitý na míru Vašim potřebám.
  • Naučíme se formulovat otevřené zjišťovací otázky.
  • Představíme si ověřené metody, díky kterým zjistíte co nejvíce informací o každém kandidátovi.
Kdo vás bude školit: 

Eva Kavková je zakladatelkou EKS. Vzdělávání dospělých se věnuje 12 let, a to především v mezinárodním kontextu. Spoluzakládala evropskou síť „Women and Work Net“, která se zaměřuje na podporu lektorek pracujících se znevýhodněnými ženami. Lektorování je pro ni prací i koníčkem zároveň. Své mnohaleté zkušenosti s náborem a rozvojem zaměstnanců předává dále jak v kurzech pro personalisty a vedoucí pracovníky, tak i pro ty, kteří hledají zaměstnání. Rovněž se věnuje individuálnímu a kariérovému poradenství a realizaci Assesment center. Je držitelkou certifikátu švýcarského kariérového modelu CHQ v oblasti mapování kvalit a kompetencí a plánování profesní a vzdělávací kariéry a certifikátu Národního ústavu vzdělávání v programu Výchovné a kariérové poradenství E-kariéra+.
Kontakt pro objednání kurzu: 
Lucie Bezděková, tel: +420 774 454 903 nebo e-mail: lucie.bezdekova@ekskurzy.cz